Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Wirtualne biuro - Instant office
 

Wirtualne biuro - Instant office w Warszawie

 

REGUS INSTANT OFFICE Warszawa

Regus Instant Offices
Warszawa

Grupa Regus jest światowym liderem dostarczającym innowacyjne rozwiązania outsourcingu miejsc pracy. W zakres świadczonych usług wchodzą: wynajem w pełni wyposażonych biur, profesjonlych sal konferencyjnych, prowadzenie wideokonferencji, usługi biur wirtualnych, udostępnienie globalnej sieci gotowych do użytku biur i sal konferencyjnych ("Access Network").

Obecnie Grupa Regus obsługuje ponad 100 000 klientów dziennie na całym świecie w 950 centrach biznesu zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych biurowcach w 400 miastach, w 70 krajach. Regus umożliwia przedsiębiorstwom każdej wielkości - od nowych firm po korporacje - prowadzenie interesów w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, za jednym połączeniem telefonicznym lub kliknięciem myszą.

W Warszawie Regus udostępnia biura w 10 prestiżowych lokalizacjach: Warsaw Financial Centre, Mokotow, Metropolitan, Sharaton Plaza, Wisniowy Business Park i North Gate, itd.


Zobacz powierzchnie biurowe do wynajęcia z Regus

Biura bez prowizji, skontaktuj się z nami: 694 135 827 - 22 219 62 25 - kontakt@biuranet.pl


OMNIOFFICEBiura serwisowane w OmniOffice to oferta skierowana zarówno do małych jak i dużych najemców. Gwarantuje wysoki komfort pracy, uwalniając od ograniczeń wynikających ze sztywnych, długoterminowych umów najmu- najkrótszy okres najmu to jeden miesiąc. OmniOffice oferuje przy tym pełną obsługę recepcji, spotkań biznesowych, połączeń telefonicznych a także usługi asystenckie i inne jak np. obsługa księgowa.

Dzięki współpracy z OmniOffice zyskują Państwo siedzibę w nowoczesnym biurowcu klasy A w Centrum Warszawy: ul. Marszałkowska 111 lub ul. Zajęcza 15. Oba centra biurowe są w pełni wyposażone, umeblowane i gotowe do pracy. Gabinety posiadają system klimatyzacji z indywidualnym sterowaniem, zamki elektroniczne sterowane kartami magnetycznymi. W biurze znajdują się również przeszklone salki konferencyjne, wyposażone w niezbędny sprzęt AV. Dodatkowo do dyspozycji są: dostęp do szerokopasmowego Internetu, telefony stacjonarne, urządzenia ksero, fax, drukarka, oraz zaopatrzony aneks kuchenny i punkt kawowy. Cała powierzchnia jest codziennie sprzątana. W imieniu Państwa firmy odbierzemy telefon, zajmiemy się korespondencją, przywitamy gości, zaparzymy im kawę i herbatę.

Gdy zajdzie potrzeba, wielkość Państwa powierzchni biurowej mogą zostać zwiększona lub zmniejszona, a koszty najmu będą dostosowane do bieżącego zapotrzebowania i planów Państwa firmy
.

Zobacz powierzchnie biurowe do wynajęcia Omnioffice

Biura bez prowizji, skontaktuj się z nami: 694 135 827 - 22 219 62 25 - kontakt@biuranet.pl


INOFFICEInoffice oferuje profesjonalne usługi z zakresu wynajmu:

- Biur Serwisowanych
- Sal Konferencyjnych
- Biur Wirtualnych

Inoffice Group zapewnia elastyczne pod względem wielkości powierzchnie do pracy w najlepszych budynkach biurowych w Warszawie. Oferujemy wykończone w wysokim standardzie biura z dostępem do aktualnych technologii. Wierzymy, że każda firma może pracować w biurze, które będzie idealnie dopasowane do jej potrzeb, dlatego nieustannie doskonalimy naszą ofertę, kierunkując ją na indywidualne potrzeby naszych Klientów.

Od 2006 roku zdobywamy doświadczenie w branży biur serwisowanych, dzięki czemu jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym na warszawskim rynku nieruchomości. Przez lata zaufały nam zarówno korporacje, jak i małe przedsiębiorstwa. Natomiast, dotychczas zdobyta wiedza pozwoliła nam z powierzchni biurowej uczynić miejsce pracy przyjazne Klientowi.


Zobacz powierzchnie biurowe do wynajęcia Inoffice

Biura bez prowizji, skontaktuj się z nami: 694 135 827 - 22 219 62 25 - kontakt@biuranet.pl


CITYSPACEW CitySpace rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiedniej lokalizacji dla Państwa firmy. Dlatego naszym głównym celem jest dostarczanie wysokiej jakości pomieszczeń biurowych w najlepszych lokalizacjach. Nasza oferta produktów i usług dodatkowych to gwarancja uzyskania wszelkiej koniecznej pomocy umożliwiającej rozwój Państwa firmy.

Dostarczenie wysokiej jakości rozwiązań dla biznesu i profesjonalnego wsparcia dla wszystkich klientów sprawia, że nasza firma to więcej niż biura, to doskonałe miejsce do pracy.

Zobacz powierzchnie biurowe do wynajęcia CitySpace

Biura bez prowizji, skontaktuj się z nami: 694 135 827 - 22 219 62 25 - kontakt@biuranet.pl


OFFICE-HUB


Office HUB świadczy najwyższą jakość usług, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W swojej ofercie ma zarówno usługę biur serwisowanych, wirtualnych jak i sali konferencyjnych. Lokalizacje Office HUB, poza wysokiej klasy powierzchnia biurową, zapewniają najemcom między innymi nielimitowany dostęp do internetu (WiFi), recepcję z obsługą gości, poczty i kurierów, a także w pełni wyposażoną kuchnię.

Zobacz powierzchnie biurowe do wynajęcia Office-HUB

Biura bez prowizji, skontaktuj się z nami: 694 135 827 - 22 219 62 25 - kontakt@biuranet.plSzukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj