Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 Dalej   
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > HR, Rekrutacja
 
04.05.2015, Cushman & Wakefield Polska
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield awansowała swoich czterech pracowników działu powierzchni biurowych. Anna Kwiatkowska została Managerem ds. Reprezentacji Właścicieli Nieruchomości, Artur Sutor Managerem ds. Reprezentacji Najemców, Bartosz Włodarski Managerem ds. Rozwiązań dla Klientów, a Joannę Blumert mianowano Managerem ds. Rozwoju Biznesu. Wszystkie cztery stanowiska zostały utworzone, aby dostosować strukturę firmy do nowych wyzwań na rynku nieruchomości więcej »
news photo
news photo
21.04.2015, Immofinanz
IMMOFINANZ Group, jeden z największych inwestorów na rynku nieruchomości biurowych w Warszawie, zwiększył liczbę swoich pracowników, w obszarze Asset Management jak i leasingu. Stworzenie silniejszego zespołu odzwierciedla dążenie firmy do dostosowania się do zmieniających się potrzeb obecnych i potencjalnych klientów. więcej »
news photo
17.02.2015, CBRE
CBRE wiodąca na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości, rozwija swój dział Marketingu i PR w Polsce. Nowym Dyrektorem Marketingu i PR została Joanna Mroczek, zespół został powiększony o dwie nowe osoby. więcej »
news photo
17.02.2015, Colliers International
Jakub Parys dołączył do międzynarodowej agencji doradczej Savills jako konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych – Reprezentacji Wynajmującego. Do jego głównych zadań będzie należała współpraca z najemcami, deweloperami i właścicielami budynków biurowych. Jakub będzie odpowiadał za wynajem takich biurowców, jak więcej »
news photo
09.02.2015, Jones Lang LaSalle
Paulina Krasnopolska dołączyła do międzynarodowej firmy doradczej JLL na stanowisko Dyrektora ds. Komunikacji. Do jej głównych obowiązków należy kierowanie pracami zespołu komunikacji – wewnętrznej i zewnętrznej - dbającego o relacje z pracownikami, klientami, partnerami biznesowymi, liderami opinii i mediami; a także więcej »
news photo
09.02.2015, Renaissance
Savills, międzynarodowa agencja doradcza na rynku nieruchomości, powołała Kamila Kowę na stanowisko dyrektora Działu Wycen i Doradztwa, z siedzibą w Warszawie. Kamil będzie odpowiadał za dalszy rozwój działu w Polsce, głównie w zakresie doradztwa związanego z wyceną, w celu zaoferowania klientom nowych, innowacyjnych usług. Ponadto więcej »
news photo
29.09.2014, Jones Lang LaSalle
Międzynarodowa firma doradcza JLL ma przyjemność poinformować, że Katarzyna Krokosińska dołączyła do Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych i Reprezentacji Najemcy na stanowisko Starszego Konsultanta ze specjalizacją z obszaru wrocławskiego rynku biurowego. Do jej obowiązków należeć będzie obsługa już obecnych i pozyskiwanie nowych więcej »
news photo
24.09.2014, Knight Frank
Izabela Potrykus - Czachowicz dołączyła do grona Partnerów polskiego oddziału firmy doradczej Knight Frank. Jako Dyrektor Regionalny i Partner, nadzoruje działalność Agencji Komercyjnej w Warszawie, Poznaniu oraz Trójmieście w zakresie reprezentacji właściciela. więcej »
news photo
11.08.2014
Agnieszka Ciupak objęła stanowisko Head of Office Leasing w Griffin Group. Będzie odpowiadała za budowanie strategii najmu oraz tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej Grupy w zakresie powierzchni biurowych. więcej »
news photo
08.08.2014, Jones Lang LaSalle
JLL ma przyjemność poinformować o awansach na stanowiska dyrektorskie w strukturach firmy w Polsce. więcej »
news photo
11.06.2014, CBRE
CBRE ma przyjemność poinformować o następujących awansach w polskim oddziale firmy. więcej »

Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj