Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > HR, Rekrutacja > SENIORSKIE AWANSE W CBRE W POLSCE : CBRE
 
SENIORSKIE AWANSE W CBRE W POLSCE
11.06.2014, CBRE
CBRE ma przyjemność poinformować o następujących awansach w polskim oddziale firmy.
news photo
Agata Czarnecka awansowała na stanowisko Zastępcy Dyrektora w Dziale Doradztwa i Badań Rynku. Odpowiada za badanie i analizowanie rynku nieruchomości, skupiając się na rynku powierzchni handlowych w Polsce. Do jej zadań należy również przygotowywanie projektów doradczych dla inwestorów i deweloperów oraz pozyskiwanie nowych klientów. Agata Czarnecka ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w doradztwie na rynku nieruchomości. Zanim dołączyła do zespołu CBRE pracowała w Ernst & Young Real Estate, gdzie odgrywała kluczową rolę w procesie przygotowywania analiz rynku nieruchomości. Agata jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Kierunek Stosunki Międzynarodowe oraz podyplomowych studiów z zakresu wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej.

Aleksander Kuźniewski awansował na stanowisko Zastępcy Dyrektora w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych CBRE. Do jego obowiązków należeć będzie utrzymywanie relacji z międzynarodowymi klientami, a także działania marketingowe oraz wynajem powierzchni magazynowych w całej Polsce. Aleksander ma ponad osiem lat doświadczenia w pracy zarówno na rynku nieruchomości komercyjnych jak i w firmach logistycznych. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ukończył również podyplomowe studia na kierunku pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej.

Miłosz Michalski awansował na stanowisko Zastępcy Dyrektora w Dziale Powierzchni Biurowych. Miłosz dołączył do zespołu CBRE w maju 2010 roku. Odpowiada za negocjowanie umów w imieniu najemcy, monitorowanie rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, a także pozyskiwanie nowych klientów. Przed CBRE pracował jako negocjator w WoodLark Group, gdzie reprezentował firmy z branży IT, Hi-Tech, logistycznej, wydawniczej i bankowej. Miłosz jest absolwentem Wydziału Anglistyki na Uniwersytecie Zielonogórskim. Ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Kamil Tyszkiewicz awansował na stanowisko Zastępcy Dyrektora w Dziale Powierzchni Biurowych. Do jego obowiązków należy przede wszystkim reprezentacja najemcy w transakcjach najmu powierzchni biurowych. Kamil odpowiada również za pozyskiwanie nowych klientów, rozwijanie regionalnych oddziałów CBRE oraz szkolenie młodszych negocjatorów. Kamil ma ponad 7 lat doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości. Przed dołączeniem do CBRE pracował w Orco Property Group na stanowisku Commercial Leasing Manager. W przeszłości pracował również jako zarządca nieruchomości, a na początku swojej kariery także jako prawnik. Kamil jest absolwentem wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz University of Florida Frederic G. Levin College of Law, ukończył również podyplomowe studia z zakresu wyceny nieruchomości (Uniwersytet Warszawski), pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a także  zarządzania nieruchomościami (Wyższa Szkoła Zarządzania). Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Mariusz Wiśniewski awansował na stanowisko Zastępy Dyrektora w Dziale Powierzchni Biurowych CBRE. Od 2011 roku Mariusz kieruje trójmiejskim oddziałem biura, odpowiadając przede wszystkim za reprezentację najemcy na terenie Polski Północnej. Mariusz ma ponad 8 lat doświadczenia w reprezentacji najemcy i obsłudze klientów korporacyjnych w Polsce. Brał udział w obsłudze takich projektów jak: Acxiom, Geoban, Arla Foods, MOL, Sony Pictures, Meritum Bank, Laureate, SII, Fineos, Allianz, Genesys, Willis International oraz Playsoft. Od 2013 roku współpracuje z fundacją Pro Progressio i jako jej ambasador rozwija i buduje relacje z rynkiem BPO na terenie województw Pomorskiego i Kujawsko-Pomorskiego. Absolwent wydziału Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Gdańskim.
CBRE

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2013), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
04.05.2015
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield awansowała swoich czterech pracowników działu powierzchni biurowych. Anna Kwiatkowska została Managerem ds. Reprezentacji Właścicieli Nieruchomości, Artur Sutor Managerem ds. Reprezentacji Najemców, Bartosz Włodarski Managerem ds. Rozwiązań dla Klientów, a Joannę Blumert mianowano więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj