Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > HR, Rekrutacja > Awanse na stanowiska dyrektorskie w JLL : Jones Lang LaSalle
 
Awanse na stanowiska dyrektorskie w JLL
08.08.2014, Jones Lang LaSalle
JLL ma przyjemność poinformować o awansach na stanowiska dyrektorskie w strukturach firmy w Polsce.
news photo
Awanse na stanowiska dyrektorskie wysokiego szczebla – National Director
Agnieszka Kołat otrzymała awans na stanowisko dyrektorskie wysokiego szczebla – National Director w Dziale Rynków Kapitałowych Nieruchomości Handlowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Agnieszka ma ponad 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Uczestniczyła w szeregu transakcji, których przedmiotem były wiodące w swojej kategorii centra handlowe, takie jak Silesia City Center w Katowicach (ok. 400 mln euro), Galeria Dominikańska we Wrocławiu (ok. 152 mln euro), Manufaktura w Łodzi (390 mln euro), Olimpia Brno (wartość poufna), Promenada w Warszawie (171 mln euro), Mall of Sofia (ponad 100 mln euro) czy Allee w Budapeszcie (100 mln euro za nabycie 50% udziałów). Do tej pory Agnieszka świadczyła usługi doradztwa strategicznego przy transakcjach o łącznej wartości ok. 3,22 mld euro. Jest absolwentką kierunku Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej oraz Inwestycji i Zarządzania Nieruchomościami na Uniwersytecie Sheffield Hallam. Ukończyła studia podyplomowe z Wycen na Politechnice Warszawskiej. Jest członkiem RICS.

Jakub Sylwestrowicz awansował na stanowisko dyrektorskie wysokiego szczebla – National Director. Jakub pełni również funkcję Dyrektora Działu Reprezentacji Najemcy i zarządza 9 – osobowym zespołem specjalistów ds. wynajmu powierzchni biurowych. Posiada ponad osiem lat doświadczenia w branży nieruchomości. Jego obszary specjalizacji to doradztwo po stronie najemcy - w obszarze pozyskiwania nowych powierzchni biurowych, renegocjacji, planowania rozwoju portfela nieruchomości, zarówno w Warszawie, jak i na rynkach regionalnych. Jakub aktywnie współpracuje z sektorem nowoczesnych usług dla biznesu. Realizował projekty doradcze na rzecz takich firm jak m.in. ING Bank Śląski, Euroclear Bank, First Data, Deloitte, Mondelez International, MSD, Grupa Żywiec czy SAP Polska. Jest absolwentem stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim i w Szkole Głównej Handlowej. Posiada certyfikat CCIM.

Awanse na stanowiska dyrektorskie – Associate Director
Mariusz Aleksandrowicz awansował na stanowisko dyrektorskie typu Associate Director w Dziale Zarządzania Projektami. Mariusz posiada ponad 14 lat doświadczenia w dziedzinie budownictwa lądowego. Świadczy  usługi doradztwa technicznego związane z realizacją inwestycji z obszaru nieruchomości komercyjnych oraz nadzoruje procesy adaptacji budynków biurowych. Główne obszary kompetencji Mariusza obejmują: zarządzanie projektem, zarządzanie kosztami oraz nadzór nad procesem budowlanym. Przykładowe zrealizowane przez niego projekty to nadzór nad generalnym remontem w warszawskim Hotelu Bristol, czy działania z obszaru doradztwa technicznego na rzecz takich firm jak Motorola Solutions i Sony. Mariusz jest absolwentem budownictwa na Politechnice Warszawskiej. Posiada tytuł LEED Green Associate.

Dagmara Filipiak uzyskała awans na stanowisko dyrektorskie typu Associate Director w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych. Dagmara ma ponad dziewięć lat doświadczenia w zakresie nieruchomości handlowych. Realizuje projekty z obszaru doradztwa i komercjalizacji takich obiektów jak Blue City, Ethos czy Klif w Warszawie, a także Galeria Malta w Poznaniu. Wcześniej współpracowała również z tak wiodącymi deweloperami i inwestorami jak GTC, Multi Development, CDI. Dagmara reprezentuje także najemców w ich planach ekspansji na terenie Polski. Współpracowała z takimi markami jak m.in. Claire’s, Toys’R’Us, LC Waikiki czy Kari. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku Zarządzanie Inwestycjami i Nieruchomościami.

Rafał Kosoń awansował na stanowisko Associate Director w Dziale Rynków Kapitałowych Nieruchomości Biurowych. Do głównych obowiązków Rafała należy konsulting i doradztwo inwestycyjne w transakcjach, których przedmiotem są projekty biurowe. Rafał ma ponad pięć lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Uczestniczył w szeregu transakcji inwestycyjnych, w tym w procesach kupna/sprzedaży m.in. następujących projektów: Green Office C w Krakowie (20 mln euro), czy Twarda Tower (78 mln euro), Warsaw Financial Center (210 mln euro), Senator (120 mln euro) w Warszawie. Rafał ukończył Szkołę Główną Handlową na kierunku Zarządzanie.

Wojciech Zoń uzyskał awans na stanowisko Associate Director w Dziale Wynajmu Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych. Wojciech odpowiada za kompleksową obsługę transakcji najmu na rynku górnośląskim i krakowskim. Ma ponad siedem lat doświadczenia na rynku nieruchomości magazynowo – przemysłowych. Do tej pory doradzał przy transakcjach najmu na ponad 400 000 mkw. i współpracował z takimi firmami jak m.in. ABC Data, Stock Polska, Mercedes-Benz, General Motors czy Johnson Electric. Jest absolwentem Prawa w Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Warszawie. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania nieruchomościami.
Jones Lang LaSalle

Reprezentacja Najemcy : Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem dodatkowych informacji o usługach Reprezentacji Najemcy serdecznie prosimy o kontakt: reprezentacjanajemcy@bazabiur.pl . Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Udzielimy także dodatkowych wyjaśnień związanych z najbardziej typowymi wyzwaniami, przed...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Zobacz profil Jones Lang LaSalle
Przeczytaj również
news photo
04.05.2015
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield awansowała swoich czterech pracowników działu powierzchni biurowych. Anna Kwiatkowska została Managerem ds. Reprezentacji Właścicieli Nieruchomości, Artur Sutor Managerem ds. Reprezentacji Najemców, Bartosz Włodarski Managerem ds. Rozwiązań dla Klientów, a Joannę Blumert mianowano więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj