Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > HR, Rekrutacja > KAMIL KOWA NOWYM DYREKTOREM DZIAŁU... : Renaissance
 
KAMIL KOWA NOWYM DYREKTOREM DZIAŁU WYCEN I DORADZTWA W SAVILLS
09.02.2015, Renaissance
Savills, międzynarodowa agencja doradcza na rynku nieruchomości, powołała Kamila Kowę na stanowisko dyrektora Działu Wycen i Doradztwa, z siedzibą w Warszawie. Kamil będzie odpowiadał za dalszy rozwój działu w Polsce, głównie w zakresie doradztwa związanego z wyceną, w celu zaoferowania klientom nowych, innowacyjnych usług. Ponadto Kamil będzie pracował nad poszerzeniem istniejącej bazy krajowych i zagranicznych klientów Savills.
news photo
Kamil posiada 10-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, w szczególności w zakresie wycen, badań rynku i analiz portfeli nieruchomości. Zanim dołączył do Savills, pracował w EY’s Real Estate Advisory Group (dawniej Ernst & Young), gdzie doradzał wielu prestiżowym klientom instytucjonalnym i międzynarodowym korporacjom.

Draženko Grahovac, szef działu wycen Savills na Europę, mówi: "Kamil jest doskonałym uzupełnieniem zespołu wycen Savills w Polsce i w Europie. Ta nominacja stanowi kolejny krok w kierunku realizacji przyjętej strategii Savills, związanej z planami wzmocnienia powiązań między obszarem transakcyjnym i doradczym firmy."

Tomasz Buras, dyrektor zarządzający Savills Polska, dodaje: "Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Kamil dołączył do naszego działu wycen i wierzę, że jego znajomość rynku i doświadczenie przyczynią się do dalszego umocnienia naszej pozycji w Polsce."

Kamil jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Ukończył studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskie. Jest też członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (Royal Institution of Chartered Surveyors - MRICS).
Renaissance

Savills to globalna spółka świadcząca usługi w branży obrotu nieruchomościami, notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Posiada międzynarodową sieć ponad 600 biur i przedstawicielstw w obu Amerykach, Wielkiej Brytanii, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
04.05.2015
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield awansowała swoich czterech pracowników działu powierzchni biurowych. Anna Kwiatkowska została Managerem ds. Reprezentacji Właścicieli Nieruchomości, Artur Sutor Managerem ds. Reprezentacji Najemców, Bartosz Włodarski Managerem ds. Rozwiązań dla Klientów, a Joannę Blumert mianowano więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj