Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > HR, Rekrutacja > Paulina Krasnopolska Dyrektorem ds.... : Jones Lang LaSalle
 
Paulina Krasnopolska Dyrektorem ds. Komunikacji w JLL
09.02.2015, Jones Lang LaSalle
Paulina Krasnopolska dołączyła do międzynarodowej firmy doradczej JLL na stanowisko Dyrektora ds. Komunikacji. Do jej głównych obowiązków należy kierowanie pracami zespołu komunikacji – wewnętrznej i zewnętrznej - dbającego o relacje z pracownikami, klientami, partnerami biznesowymi, liderami opinii i mediami; a także przygotowanie i wdrożenie strategii działań PR w mediach społecznościowych.
news photo
Paulina zastąpiła na tym stanowisku Annę Bartoszewicz-Wnuk, łączącą do tej pory funkcję Dyrektora ds. Badań Rynku i Doradztwa oraz Dyrektora PR, która skoncentruje się na zaawansowanych projektach badawczych i strategicznym wsparciu analitycznym dla klientów i partnerów biznesowych JLL. Rozdzielenie tych ról umożliwi zarówno rozszerzenie aktywności wiodącego na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce zespołu analitycznego, a zarazem budowę osobnego, wyspecjalizowanego Działu Komunikacji Biznesowej JLL.

Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce, komentuje: „Bardzo się cieszę, że Paulina Krasnopolska, ekspert z obszaru public relations i marketingu w segmencie nieruchomości komercyjnych, dołączyła do JLL. Unikalna wiedza i wieloletnie doświadczenie Pauliny znakomicie uzupełnią kompetencje zespołu PR i umożliwią wydzielenie w strukturze firmy odrębnego Działu Komunikacji Biznesowej.

Paulina Krasnopolska ma 19 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do JLL pełniła funkcję Dyrektora Marketingu i PR w firmie CBRE Poland, z którą związana była przez ponad 13 lat, pracując zarówno w warszawskim, jak i londyńskim oddziale firmy. Co ciekawe, w latach 1996 – 2001 Paulina pracowała w JLL i realizowała projekty z obszaru marketingu i badań rynku. Wcześniej prowadziła działania z zakresu public relations i organizacji imprez w Warner Bros. Dystrybucja Kinowa. Paulina jest absolwentką wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych z Wyceny Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Jej główne obszary specjalizacji  to komunikacja biznesowa, content marketing oraz public relations.
Jones Lang LaSalle

Reprezentacja Najemcy : Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem dodatkowych informacji o usługach Reprezentacji Najemcy serdecznie prosimy o kontakt: reprezentacjanajemcy@bazabiur.pl . Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Udzielimy także dodatkowych wyjaśnień związanych z najbardziej typowymi wyzwaniami, przed...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Zobacz profil Jones Lang LaSalle
Przeczytaj również
news photo
04.05.2015
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield awansowała swoich czterech pracowników działu powierzchni biurowych. Anna Kwiatkowska została Managerem ds. Reprezentacji Właścicieli Nieruchomości, Artur Sutor Managerem ds. Reprezentacji Najemców, Bartosz Włodarski Managerem ds. Rozwiązań dla Klientów, a Joannę Blumert mianowano więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj