Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > HR, Rekrutacja > CBRE POWIĘKSZA DZIAŁ MARKETINGU I PR : CBRE
 
CBRE POWIĘKSZA DZIAŁ MARKETINGU I PR
17.02.2015, CBRE
CBRE wiodąca na świecie firma doradcza na rynku nieruchomości, rozwija swój dział Marketingu i PR w Polsce. Nowym Dyrektorem Marketingu i PR została Joanna Mroczek, zespół został powiększony o dwie nowe osoby.
news photo
Joanna Mroczek objęła funkcje Dyrektora Marketingu i PR. Joanna od 2007 zarządza działem Doradztwa i Analiz Rynku w CBRE. Po objęciu stanowiska Dyrektora Marketingu i PR, będzie zarządzała 13 osobowym zespołem ekspertów. W nowej roli Joanna będzie odpowiedzialna za przygotowanie strategii marketingowej i komunikacyjnej CBRE w Polsce.

Joanna posiada 10 letnie doświadczenie w branży nieruchomości, specjalizuje się w przygotowywaniu szczegółowych opracowań sektorowych dla rynku nieruchomości komercyjnych a także projektów doradczych dla podmiotów biznesowych.

Colin Waddell, Dyrektor Zarządzający CBRE w Polsce, powiedział:

„Działy Marketingu i Badań Rynku od zawsze ściśle współpracowały ze sobą. Wybór Joanny Mroczek na nowego Dyrektora Marketingu jest naturalnym krokiem ku synergii obu Zespołów aby zapewnić jak najbardziej kompleksowe wsparcie wszystkim liniom biznesowym CBRE. Joanna posiada wysoko rozwinięte kompetencje organizacyjne oraz cechuje ją duży entuzjazm w podejmowanych działaniach. Jestem przekonany, że w nowej roli, będzie ona mogła wykorzystywać je codziennych działaniach”

Do zespołu marketingu dołączyła również Natalia Wenzławska jako Specjalista ds. Marketingu i PR, która będzie odpowiedzialna za działania z zakresu public relations, komunikację wewnętrzną oraz strategię marketingu cyfrowego i mediów społecznościowych firmy. Wcześniej Natalia pracowała w BNP Paribas Real Estate i była odpowiedzialna za działania związane z marketingiem i komunikacją korporacyjną.

Od grudnia 2014 dział wspierany jest przez Annę Szczawińską, która objęła stanowisko Asystentki ds. Marketingu i PR. Anna będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne oraz projektowe działu.
CBRE

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2013), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
04.05.2015
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield awansowała swoich czterech pracowników działu powierzchni biurowych. Anna Kwiatkowska została Managerem ds. Reprezentacji Właścicieli Nieruchomości, Artur Sutor Managerem ds. Reprezentacji Najemców, Bartosz Włodarski Managerem ds. Rozwiązań dla Klientów, a Joannę Blumert mianowano więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj