Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Wiadomości > Regus otwiera biuro w Lublinie : Knight Frank
 
Regus otwiera biuro w Lublinie
11.03.2015, Knight Frank
Firma Regus, największy na świecie dostawca elastycznych rozwiązań w zakresie miejsc pracy, otwiera oddział w Lublinie, w kompleksie biurowym Zana 39/39A. Eksperci Knight Frank reprezentowali najemcę podczas negocjacji warunków umowy najmu.
news photo
Karolina Strokosz, Dyrektor ds. Rozwoju w firmie Regus, komentuje: „Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie działalności w Lublinie, ponieważ doceniamy potencjał biznesowy i naukowy miasta. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu nowowpowstających firm, jak i międzynarodowych korporacji, otwieramy naszą 14 placówkę w Polsce, w tym 5 poza Warszawą.”

Marek Ciunowicz, Dyrektor Regionalny, Dział Reprezentacji Najemcy w Knight Frank, dodaje: „Obserwujemy rosnące zainteresowanie firm wynajęciem powierzchni na rozwijających się rynkach biurowych takich jak Lublin. Popyt w tych miastach  jest generowany przede wszystkim przez lokalne firmy zainteresowane wynajmem niewielkich powierzchni od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych. Obecność Regusa, największego dostawcy biur serwisowanych, przyczyni się do poszerzenia oferty wysokiej jakości biur w Lublinie właśnie dla tych firm.”

Regus rozpocznie działalność w Lublinie pod koniec maja 2015 roku, oferując - na 750 m kw. powierzchni biurowej - 90 stanowisk pracy z recepcją i salonem Business Lounge. Zobacz powierzchnie biurowe w Regus Lublin: Biura do wynajęcia Regus Lublin Zana

Wśród najemców kompleksu biurowego Zana 39/39A, składającego się z dwóch budynków, są m.in. BZWBK, TUiR Warta, ING Bank Śląski, DataArt, Deutsche Bank oraz Billennium. Właścicielem kompleksu jest fundusz zarządzany przez firmę First Property Group plc, notowaną na rynku giełdowym AIM w Londynie, zajmującą się zarządzaniem środkami własnymi oraz funduszami nieruchomości w Wielkiej Brytaniii Europie Środkowo-Wschodniej.

Knight Frank doradza Regusowi w pozyskaniu kolejnych lokalizacji w mniejszych miastach. Powierzchnie biurowe w Lublinie : biura do wynajęcia Lublin.
Knight Frank

Knight Frank z siedzibą w Londynie zrzeszony z partnerem Newmark Grubb Knight Frank funkcjonującym w Nowym Jorku prowadzi działalność w przeszło 335 biurach na rozwiniętych i rozwijających się rynkach nieruchomości pięciu kontynentów. Z pomocą połączonych sił 12.000 pracowników firma zaspokaja lokalne i globalne...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
21.08.2017
I połowa 2017 roku przyniosła w Stolicy Dolnego Śląska kontynuację pozytywnych trendów z 2016 roku, który okazał się rekordowy pod względem popytu i nowej podaży. Sytuację na rynku nieruchomości we Wrocławiu komentują eksperci Knight Frank. więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj