Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Wiadomości > Logotyp EQlibrium z prestiżowym... : EQlibrium
 
Logotyp EQlibrium z prestiżowym wyróżnieniem
18.03.2015, EQlibrium
Sygnet logotypu inwestycji biurowej Grupy Waryński – EQlibrium składający się z liter EQ został wyróżniony w prestiżowym plebiscycie organizowanym przez LogoLounge. Znak graficzny znajdzie się w limitowanej 9. edycji amerykańskiego albumu, prezentującego najlepsze logotypy, znaki graficzne oraz typografię z całego świata.
news photo
LogoLounge to katalog prezentujący najnowsze trendy w projektowaniu graficznym na podstawie wybranych logotypów z całego świata. W najnowszej, 9. edycji książki zostanie zaprezentowany sygnet logotypu inwestycji biurowej EQlibrium. Znak autorstwa Marka Kowalczyka ze Sparrow Design został wyróżniony przez jury złożone z amerykańskich projektantów – z Billem Gardnerem na czele – spośród ponad 22 tys. zgłoszonych projektów.

EQlibrium to projekt biurowy realizowany przez Grupę Waryński na warszawskiej Woli, oferujący najemcom łącznie 10 500 m kw. powierzchni biurowej (biura do wynajęcia EQlibrium) i usługowej oraz dwie kondygnacje podziemne ze 113 miejscami parkingowymi. Projekt nowoczesnego obiektu o standardzie technicznym klasy A przygotowała renomowana pracownia architektoniczna S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z. o.o.

Znajdz biura do wynajęcia Warszawa wola

O Grupie Waryński

GRUPA WARYŃSKI to nowoczesna i dynamiczna grupa kapitałowa z bogatą tradycją. Kluczowym obszarem działalności Grupy jest aktywność na rynku deweloperskim oraz intensywne budowanie pozycji marki na rynku nieruchomości. Obecnie, Grupa Waryński będąca członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich prowadzi trzy inwestycje na warszawskiej Woli – samodzielną inwestycję biurową EQlibrium przy ul. Jana Kazimierza oraz dwa niezależne projekty mieszkaniowe realizowane z partnerami branżowymi – Stację Kazimierz z firmą Polnord oraz Miasto Wola (dawna nazwa robocza Nasza Wola) ze spółką Dantex. Wszystkie trzy projekty Grupy Waryński zostały zaprezentowane podczas ubiegłorocznych Międzynarodowych Targów Nieruchomości MIPIM w Cannes. W skład Holdingu wchodzą spółki powołane w celu realizacji inwestycji mieszkaniowych i biurowych oraz kontynuująca tradycję marki w sektorze maszyn budowlanych, spółka Waryński Trade Sp. z o.o. Głównym akcjonariuszem Waryński S.A. Grupa Holdingowa jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, zarządzany przez
MS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.
Przeczytaj również
news photo
21.08.2017
I połowa 2017 roku przyniosła w Stolicy Dolnego Śląska kontynuację pozytywnych trendów z 2016 roku, który okazał się rekordowy pod względem popytu i nowej podaży. Sytuację na rynku nieruchomości we Wrocławiu komentują eksperci Knight Frank. więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj