Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > HR, Rekrutacja > IMMOFINANZ Group wzmacnia zespół... : Immofinanz
 
IMMOFINANZ Group wzmacnia zespół Asset Management-u w Polsce
21.04.2015, Immofinanz
IMMOFINANZ Group, jeden z największych inwestorów na rynku nieruchomości biurowych w Warszawie, zwiększył liczbę swoich pracowników, w obszarze Asset Management jak i leasingu. Stworzenie silniejszego zespołu odzwierciedla dążenie firmy do dostosowania się do zmieniających się potrzeb obecnych i potencjalnych klientów.
news photo
„W obecnych warunkach rynkowych właściwie dobrani, kompetentni i zaangażowani pracownicy stanowią dla firmy ważną przewagę konkurencyjną i wartość w codziennych kontaktach z obecnymi i potencjalnymi klientami jak i agentami nieruchomości. Stąd też pozyskanie do zespołu utalentowanych osobowości jest dla mnie źródłem osobistej satysfakcji” – powiedziała Magdalena Kowalewska, Head of Asset Management, Office & Logistics Poland, IMMOFINANZ Group. „Co więcej, w IMMOFINANZ cenimy zaangażowanie członków zespołu i nagradzamy je awansami wewnętrznymi. Jestem dumna, że dzieje się tak również w moim dziale” – dodała.

NOWI PRACOWNICY I AWANSE

Daniel Pater – Senior Asset Manager Office & Logistics

Daniel jest odpowiedzialny za zarządzanie aktywami znajdującymi się w portfelu nieruchomości biurowych i logistycznych IMMOFINANZ  w Polsce. Daniel ma 14-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości w Polsce. Wcześniej pracował w AIB PPM, Europolis Real Estate Asset Management i Knight Frank. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu i posiada tytuł magistra z zarządzania strategicznego. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami i wyceny nieruchomości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz kurs CCIM.

Rafał Pisklewicz – Senior Leasing Manager Office & Logistics

Obowiązki Rafała obejmują wszystkie czynności związane z najmem nieruchomości biurowych i logistycznych z portfela IMMOFINANZ w Polsce. Posiada on wieloletnie doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych. Ostatnio Rafał pracował jako dyrektor sprzedaży i rozwoju biznesu w firmie Intelligent Technologies SA, zajmując się nieruchomościami. Rafał jest absolwentem wydziału dziennikarstwa i nauk politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, a także Zespołu Szkół Morskich w Świnoujściu.

Ilona Orkwiszewska – awansowana na stanowisko Asset Manager

Ilona jest odpowiedzialna za zarządzanie 4 nieruchomościami biurowymi IMMOFINANZ o powierzchni ok. 88 tys. m kw. (Park Postępu, IO-1, Brama Zachodnia i Cybernetyki Office Center). Pracuje w IMMOFINANZ od marca 2012 roku. Ilona jest absolwentką studiów magisterskich w zakresie finansów korporacyjnych, bankowości inwestycyjnej i rynków kapitałowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Natalia Iwaszkiewicz – Junior Leasing Manager

Natalia dołączyła do zespołu ds. zarządzania aktywami IMMOFINANZ jako Junior Leasing Manager. Jest odpowiedzialna za wynajem powierzchni we wszystkich nieruchomościach biurowych IMMOFINANZ w Polsce. Wcześniej Natalia pracowała w HB Reavis Polska, również jako Junior Leasing Manager, wykonując zadania o podobnym zakresie, a także w JLL jako konsultant finansowy, odpowiadając za wdrożenie systemu CRM w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Natalia ma prawie 3 lata doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości komercyjnych. Wykształcenie zdobywała na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Powierzchnie biurowe do wynajęcia z Immofinanz

 
Immofinanz

IMMOFINANZ Group to jedna z największych w Europie firm z branży nieruchomości. Jest notowana w indeksie ATX na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od momentu założenia w 1990 r. zgromadziła portfel ponad 470 wysokiej klasy nieruchomości o wartości około 6,8...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
04.05.2015
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield awansowała swoich czterech pracowników działu powierzchni biurowych. Anna Kwiatkowska została Managerem ds. Reprezentacji Właścicieli Nieruchomości, Artur Sutor Managerem ds. Reprezentacji Najemców, Bartosz Włodarski Managerem ds. Rozwiązań dla Klientów, a Joannę Blumert mianowano więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj