Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Transakcje > Grupa Pracuj.pl w kompleksie Dzielna : Walter Herz
 
Grupa Pracuj.pl w kompleksie Dzielna
22.04.2015, Walter Herz
Do końca maja 2015 do kompleksu biurowego usytuowanego w Warszawie przy ul. Dzielnej 60, wprowadzą się kolejni najemcy - spółki z grupy kapitałowej Grupa Pracuj. Proces poszukiwania powierzchni, analizy optymalnej lokalizacji oraz negocjacji przeprowadziła firma Walter Herz.
news photo
Grupa Pracuj jest to jedna z najprężniej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowej. Firma jest wiodącym dostawcą rozwiązań usprawniających procesy rekrutacji, utrzymania i rozwoju pracowników. Obecnie z usług firmy korzystają klienci z 40 krajów.

Najemcy wprowadzą się na powierzchnię ponad 500 m kw., do jednego z pięciu obiektów wchodzących w skład kompleksu Dzielna 60, którego właścicielem jest spółka Ochnik Development.

Kompleks po modernizacjach oferuje najemcom loftowe biura o elastycznych możliwościach aranżacji powierzchni. Biura dzięki swej wysokości są bardzo dobrze doświetlone. Projekt z założenia ma łączyć nowoczesne technologie wraz z zachowaniem elementów historycznych – mówi   Jacek Ochnik, Prezes Zarządu Ochnik Development. We wnętrzach zachowano i odnowiono elementy konstrukcji zabudowań pofabrycznych, np. ceglane ściany. Ponadto najemcy mogą również korzystać z bezpłatnej Strefy Konferencyjnej oraz Strefy Relaksu, a także mają możliwość spacerowania czy odpoczynku na zielonym dziedzińcu, gdzie w sezonie będzie funkcjonował ogródek kawiarniany. Do dyspozycji najemców jest również dwupoziomowa restauracja Nasza Kuchnia.

Najemcom zależało na loftowym oraz nietypowym projekcie. Istotna była również lokalizacja obiektu, możliwość elastycznego podziału powierzchni i bardzo dobre doświetlenie biura. Wszystkie te czynniki idealnie wpisały się w oczekiwania najemców. Współpraca z firmą Walter Herz przebiegła profesjonalnie i najwyższym poziomie  - podkreśla Alicja Janowska – Office Manager Grupa Pracuj S.A.

Biura do wynajęcia Dzielna 60
 
Walter Herz

Oferujemy doradztwo inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych oraz wszystkie możliwe usługi związane z tym rynkiem. Jesteśmy w stanie obsłużyć każdą transakcje bez względu na wielkość. Pozwolimy Twojej firmie osiągnąć maksymalne korzyści i rozwinąć swój potencjał. Aspirujemy do bycia najlepszymi nie...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Zobacz profil Walter Herz
Przeczytaj również
news photo
10.01.2018
Prawie 40 transakcji, dynamiczny rozwój na rynkach regionalnych oraz kierunek na silną współpracę ze start-up'ami - w taki sposób ostatnie 12 miesięcy podsumowuje dział Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland. Rok 2017 był dobrym czasem dla konsultantów BNP Paribas Real Estate Poland zajmujących się sektorem więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj