Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Wiadomości > Zachód nie taki dziki : Nuvalu Polska
 
Zachód nie taki dziki
04.05.2015, Nuvalu Polska
Na warszawskiej Woli historia zatoczyła koło. Na przełomie XIX i XX w., po otwarciu stacji towarowej Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej, dzielnica przerodziła się w zagłębie przemysłowe. Dziś wraz z uruchomieniem drugiej linii metra wyrasta na finansowe centrum stolicy.
news photo
Na początku XX w. na Woli znajdowało się ponad 800 zakładów zatrudniających łącznie około 45 tys. pracowników. Na ten czas przypadł dynamiczny rozwój Zakładu Platerniczego Norblinów, Fabryki Kamlera, fabryki radioodbiorników Philipsa, czy Zakładów Wytwórczych Lamp Elektrycznych im. Róży Luksemburg. Przemysł przyciągnął mieszkańców - powstały nowe osiedla, m.in. im. S. Żeromskiego przy ul. Obozowej, czy słynące z zabudowy blokowej Koło.

Wiele zakładów upaństwowionych po wojnie nie przetrwało próby czasu i robotnicza Wola straciła swój blask. Nieco zapomniana dzielnica, popularnie zwana „Dzikim Zachodem” jednak wraca do łask. Teraz nadszedł jej czas, tym razem zdeterminowany uruchomieniem drugiej linii metra. Skomunikowanie niegdyś odizolowanej okolicy pozwala na zrównoważony rozwój, zarówno części mieszkalnej, jak i komercyjnej. Zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Warszawy otwiera się na stołeczny biznes. Warszawski rynek nieruchomości przewidział to już kilka lat temu. IMMOFINANZ Group jako jedna z pierwszych firm zainwestowała w zakup nowoczesnych biurowców Crown Point i Crown Tower, strategicznie położonych przy samym Rondzie Daszyńskiego. Nuvalu Polska jako pierwsza agencja nieruchomości zauważyła potencjał nowego centrum biznesu.
- Już pięć lat temu wybraliśmy Rondo Daszyńskiego na lokalizację siedziby Nuvalu Polska. Dziś nasze biuro mieści się właśnie w biurowcu Crown Point, którego jesteśmy wyłącznym agentem. Obecnie jesteśmy jedyną agencją nieruchomości w tej okolicy, jednak spodziewamy się zmian na tym polu – mówi Bartosz Kozieł z Nuvalu Polska.

Dziś zainteresowanie gruntami przy stacji metra jest ogromne. Trudno o powierzchnie w już istniejących nowoczesnych kompleksach biurowych, większość jest w pełni skomercjalizowana. Planowane inwestycje komercyjne przyniosą około 0,5 mln mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, co pozwoli tej części miasta zostać warszawskim City.
Nuvalu Polska

Nuvalu to nowa jakość na rynku usług doradczych w zakresie obrotu nieruchomościami komercyjnymi. Stworzyliśmy tę firmę, aby połączyć najlepsze wzorce, profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie pozyskane w trakcie pracy w wiodących międzynarodowych oraz polskich firmach. Z prawdziwą pasją doradzamy naszym klientom w pełnym...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
21.08.2017
I połowa 2017 roku przyniosła w Stolicy Dolnego Śląska kontynuację pozytywnych trendów z 2016 roku, który okazał się rekordowy pod względem popytu i nowej podaży. Sytuację na rynku nieruchomości we Wrocławiu komentują eksperci Knight Frank. więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj