Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Zarządzanie > Cushman & Wakefield zarzadcą biurowca... : Cushman & Wakefield Polska
 
Cushman & Wakefield zarzadcą biurowca Dubois 41 we Wrocławiu
08.05.2015, Cushman & Wakefield Polska
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield będzie zarządzać budynkiem biurowym Dubois 41 w centrum Wrocławia. Inwestorem projektu jest firma deweloperska NACARAT. Otwarcie planowane jest na czerwiec 2015 roku.
news photo
Dubois 41 to elegancki 7-kondygnacyjny budynek we Wrocławiu, który zamyka kwartał miejski między ulicami Kurkową, Dubois i rzeką Odrą. To funkcjonalny biurowiec klasy A stworzony z myślą o potrzebach współczesnego biznesu, przy zachowaniu szczególnej troski o środowisko naturalne (budynek posiada certyfikat BREEAM). Do dyspozycji najemców jest 6 800 mkw. powierzchni biurowej (zobacz biura do wynajęcia DUBOIS 41) klasy A i 700 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Pierwszym najemcą budynku jest firma Parker Hannifin.

„Nasz biurowiec wyróżnia się tarasami na każdym piętrze, z których rozpościera się widok na rzekę lub krajobraz miejski. W procesie projektowania uwzględniliśmy również przestrzeń wokół obiektu. Powstaną tu publiczny plac otaczający budynek oraz bulwar spacerowy nad brzegiem Odry, które dostępne będą dla wszystkich wrocławian” – mówi Katarzyna Unold, Dyrektor do spraw rozwoju Nacarat Polska Sp. z o.o.

„Dubois 41 spełnia wszystkie wymagania stawiane przez nowoczesne firmy. Ma świetną lokalizację, komfortowe wyposażenie budynku i ekologiczne rozwiązania wprowadzone już na poziomie budowy. Cushman & Wakefield będzie odpowiedzialny za utrzymanie nieruchomości, relacje z najemcami, a także raportowanie do właściciela budynku. Cieszymy się, że powierzono nam tak ekscytujący projekt” – mówi Aneta Rogowicz-Gała, Partner, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Cushman & Wakefield.

Dział Zarządzania Nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield jest jednym z wiodących na polskim rynku zespołów zarządzających nieruchomościami komercyjnymi. Specjalizuje się w nowoczesnych obiektach biurowych, handlowych oraz magazynowych.

Szczegółowe informacje o Dubois 41: http://dubois41.pl/

 
Cushman & Wakefield Polska

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości (firma powstała w 1917 r.). Zatrudnia ponad 12.000 pracowników w 215 biurach w 56 krajach. Firma dostarcza zintegrowane rozwiązania poprzez aktywne doradztwo, realizację inwestycji i zarządzanie w imieniu...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
05.05.2017
Międzynarodowa firma doradcza JLL została wybrana przez Skanska Property Poland na zarządcę budynku biurowego Nowa Fabryczna w Nowym Centrum Łodzi. Budynek zostanie przejęty w zarządzanie 30 czerwca tego roku. więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj