Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Wiadomości > Dzielnica z potencjałem, czyli... : Nuvalu Polska
 
Dzielnica z potencjałem, czyli dlaczego to właśnie Wola stanie się nowym centrum biznesowym Warszawy
10.06.2015, Nuvalu Polska
Okolice śródmieścia poza ścisłym centrum nigdy nie były zbyt przyjazne dla deweloperów – gęsta zabudowa, wysokie ceny i ograniczona przestrzeń zniechęcały inwestorów, którzy przenieśli się na Mokotów. Stopniowo jednak wracają w te okolice – po latach docenili Wolę.
news photo
Bliskość centrum, a jednocześnie odpowiednia odległość na „złapanie oddechu”, doskonała komunikacja, niewykorzystana przestrzeń, konkurencyjne ceny i potencjał nie tylko dla inwestycji biurowych, ale także mieszkaniowych. Wola jest dzielnicą, która z punktu widzenia deweloperów, ośrodków biznesowych i potencjalnych najemców ma wszystko to, czego brakuje innym. Inwestorzy dostrzegli możliwości rozwoju dzielnicy już kilka lat temu.

- Zakup położonych przy Rondzie Daszyńskiego biurowców Crown Point i Crown Tower przez IMMOFINANZ Group miało pionierski charakter. Dziś plan zagospodarowania okolic ronda przewiduje przyrost 1 mln mkw. powierzchni biurowej w ciągu najbliższych kilku lat – mówi Robert Pastuszka  z Nuvalu Polska, wyłącznego agenta biurowców Crown Point i Crown Tower.

Nuvalu Polska to pierwsza agencja nieruchomości, która dostrzegła potencjał dzielnicy. Dziś biuro Nuvalu mieści się właśnie w biurowcu Crown Point. Zdaniem przedstawicieli agencji Wola dojrzewa do miana nowego City stolicy. Warto zwrócić uwagę na doskonałe skomunikowanie z innymi dzielnicami – liczne linie tramwajowe i autobusowe, a także nowo otwartą drugą linię metra. To główna przewaga nad aspirującym do miana lidera inwestycji biurowych Służewca, który pod względem komunikacyjnym wciąż pozostaje w tyle.

Przewagę Woli nad biurowym Mokotowem stanowi kompleksowość. Zrównoważony rozwój dzielnicy zapewniają spójne działania inwestycyjne – poza nowoczesną zabudową biurową powstają nowe osiedla mieszkalne, obok przedwojennych kamienic otwierają się liczne restauracje i lokale usługowe.
Nuvalu Polska

Nuvalu to nowa jakość na rynku usług doradczych w zakresie obrotu nieruchomościami komercyjnymi. Stworzyliśmy tę firmę, aby połączyć najlepsze wzorce, profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie pozyskane w trakcie pracy w wiodących międzynarodowych oraz polskich firmach. Z prawdziwą pasją doradzamy naszym klientom w pełnym...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
21.08.2017
I połowa 2017 roku przyniosła w Stolicy Dolnego Śląska kontynuację pozytywnych trendów z 2016 roku, który okazał się rekordowy pod względem popytu i nowej podaży. Sytuację na rynku nieruchomości we Wrocławiu komentują eksperci Knight Frank. więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj