Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Zarządzanie > JLL przejmuje zarządzanie kompleksem... : Jones Lang LaSalle
 
JLL przejmuje zarządzanie kompleksem biurowym Warsaw Spire
20.01.2016, Jones Lang LaSalle
Z początkiem grudnia 2015 r. międzynarodowa firma doradcza JLL przejęła zarządzanie budynkami B i C wchodzącymi w skład słynnego kompleksu biurowego Warsaw Spire. Budynek wieżowy (A) zostanie przejęty w zarządzanie w kwietniu 2016.
news photo
JLL będzie świadczyć pełne spektrum usług z obszaru zarządzania nieruchomościami – od sprawnego przejęcia opieki nad budynkiem, przez utrzymywanie jak najlepszych i efektywnych relacji z najemcami, po zastosowanie innowacyjnych narzędzi współpracy zarówno z firmami mającymi swoją siedzibę w obiekcie, jak i ze społecznością lokalną. JLL będzie również odpowiadać za nadzór nad kwestiami technicznymi, operacyjnymi, administracyjnymi i finansowymi w kompleksie.

Warsaw Spire to flagowa inwestycja Ghelamco, realizowana przy placu Europejskim, w bliskim sąsiedztwie ronda Daszyńskiego. To unikalny projekt w panoramie Warszawy, który opiera się na harmonijnym połączeniu funkcji biurowych z nową, wartościową przestrzenią miejską.

Kompleks Warsaw Spire powstaje na Woli, w jednym z najdynamiczniej rozwijających się rejonów stolicy. Lokalizacja obiektu oferuje szeroki dostęp do środków komunikacji publicznej – II linii metra, tramwajów, autobusów oraz sieci miejskich rowerów. Projekt składa się z 220-metrowego budynku wieżowego oraz dwóch 55-metrowych budynków sąsiadujących i oferuje łącznie 109 000 mkw. powierzchni wyposażonej w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Pięciopoziomowy parking podziemny zapewni 1 200 miejsc postojowych do dyspozycji najemców i ich gości. Na parterach budynku C, na trzecim piętrze budynku wieżowego oraz w wolnostojących pawilonach działać będą restauracje i kawiarnie dostępne dla wszystkich mieszkańców miasta, dzięki czemu kompleks będzie żyć również długo po godzinach pracy.

Integralną częścią obiektu i wyróżnikiem Warsaw Spire jest sposób aranżacji otaczającej go przestrzeni – placu Europejskiego. Na blisko 1,5 ha powstaje prawdziwa oaza zieleni z instalacjami wodnymi, nowoczesnymi meblami miejskimi i pasażem przeznaczonym do wystawiania sztuki (Art Walk). Wyjątkowy w skali i jakości koncept placu Europejskiego, łącząc funkcje komercyjne i publiczne, stworzy nowe, atrakcyjne miejsce spotkań i spędzania wolnego czasu dla warszawiaków i turystów.

"Warsaw Spire jest inwestycją wyjątkowego formatu. Projekt zdefiniował nowe biznesowe centrum w stolicy Polski. Przeobraził miejską przestrzeń, wnosząc w nią wartość dodaną. Odniósł komercyjny sukces, znajdując uznanie najbardziej wymagających firm i instytucji. Cieszymy się, że możemy powierzyć JLL zarządzanie naszą flagową nieruchomością i skorzystać z jej doświadczeń w zapewnieniu najwyższej jakości usług dla naszych najemców" – komentuje Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland.

"Cieszymy się, że firma Ghelamco wybrała JLL jako zarządcę Warsaw Spire. Ten projekt to więcej niż nowoczesna powierzchnia biurowa, gdyż w odróżnieniu od innych stołecznych kompleksów biznesowych Warsaw Spire oferuje przestrzeń miejską, która będzie dostępna dla wszystkich mieszkańców stolicy. Warsaw Spire jest drugim wysokościowcem w Warszawie, jakim będzie zarządzać JLL. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie JLL przyczyni się do sukcesu tego przedsięwzięcia" - dodaje Tomasz Trzósło, Dyrektor Zarządzający JLL w Polsce.
Jones Lang LaSalle

Reprezentacja Najemcy : Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem dodatkowych informacji o usługach Reprezentacji Najemcy serdecznie prosimy o kontakt: reprezentacjanajemcy@bazabiur.pl . Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Udzielimy także dodatkowych wyjaśnień związanych z najbardziej typowymi wyzwaniami, przed...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Zobacz profil Jones Lang LaSalle
Przeczytaj również
news photo
05.05.2017
Międzynarodowa firma doradcza JLL została wybrana przez Skanska Property Poland na zarządcę budynku biurowego Nowa Fabryczna w Nowym Centrum Łodzi. Budynek zostanie przejęty w zarządzanie 30 czerwca tego roku. więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj