Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Nowe Inwestycje Biurowe > Browar Lubicz już gotowy : Balmoral Properties
 
Browar Lubicz już gotowy
20.09.2016, Balmoral Properties
Zdaniem ekspertów to jeden z najciekawszych projektów rewitalizacyjnych w Polsce. Odrestaurowane, zabytkowe budynki z czerwonej cegły bardzo ładnie komponują się z klinkierową elewacją apartamentowców i tworzą jedną całość. Swoją architekturą i kolorystyką nawiązują do budynków przemysłowych budowanych w XIX wieku.
news photo
Firma Balmoral Properties zakończyła rozbudowę inwestycji, w ramach drugiego etapu Browaru Lubicz powstały cztery budynki mieszkalne, mające od 4 do 5 pięter, w których są 163 apartamenty. Oprócz mieszkaniówki powstał też kameralny budynek biurowy. Powierzchnia użytkowa lokali usługowych wynosi 995 mkw., natomiast mieszkań 10 442 mkw. Dla biurowca zaprojektowano 4236 mkw. powierzchni użytkowej.

Kompleks mieszkaniowo-biurowo-handlowy Browar Lubicz zupełnie odmienił centrum Krakowa. To nietypowy projekt, jeden z nielicznych tego typu w całym kraju. Inwestycja nawiązuje swoim stylem i charakterem do czasów świetności jednego z najważniejszych zespołów architektury przemysłowej w centrum miasta. Zmieniła też oblicze tego miejsca.

Zobacz : Biura do wynajęcia Browar Lubicz

Zamknięty do niedawna, zaniedbany teren stał się na nowo obszarem tętniącym życiem, nową częścią miasta dostępną dla wszystkich. Obecnie to jeden z najbardziej prestiżowych adresów na nieruchomościowej mapie stolicy Małopolski, gdzie gruntownie odrestaurowane zabytkowe budynki dawnego Browaru idealnie komponują się z nowoczesnymi apartamentowcami.

W styczniu 2014 roku inwestor osiągnął półmetek, zakończyły się prace budowlane I etapu osiedla. To wówczas powstały dwa budynki apartamentowe, całość inwestycji uzupełniły zabytkowe budynki dawnego Browaru. Inwestor gruntownie odrestaurował zabytkowy Pałac Goetzów, budynek przekształcono w ekskluzywny biurowiec. Swoją placówkę mają w nim węgierscy dyplomaci. Oprócz Pałacu Goetzów odrestaurowano inne pofabryczne budynki m.in. dawną Portiernię, Susznię Słodu, Słodownię, a także Maszynownię i Kotłownię z kominem. Budynek Maszynowni i Kotłowni pełni funkcje handlowo-usługowe. W zrewitalizowanych budynkach powstało 4600 m kw. powierzchni handlowej oraz 1900 m kw. biur.

Na terenie Browaru powstały sklepy, market, punkty usługowe, restauracje, bar, kawiarnia czy cukiernia. Nawiązano też do historycznej i pierwotnej funkcji dawnego Browaru. W budynku Dawnej Słodowni znajduje się mikrobrowar i restauracja, gdzie na miejscu tradycyjną metodą warzone jest lokalne piwo. Już dzisiaj jest to jedno z najciekawszych miejsc spotkań towarzyskich i biznesowych w centrum Krakowa.
Przeczytaj również
news photo
05.12.2017
Zgodnie z harmonogramem prac, 27 listopada br., zakończyła się budowa więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj