Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Nowe Inwestycje Biurowe > WYSTARTOWAŁA BUDOWA PODIUM PARK,... : CBRE
 
WYSTARTOWAŁA BUDOWA PODIUM PARK, JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ KOMFORTOWYCH I INNOWACYJNYCH PROJEKTÓW W KRAKOWIE.
12.10.2016, CBRE
Rozpoczęto prace budowlane przy jednym z najciekawszych projektów biurowych w Krakowie. Podium Park to kompleks trzech połączonych ze sobą 11-kondygnacyjnych budynków biurowych. Łączna powierzchnia inwestycji to ponad 65 tysięcy mkw. Inwestycję zrealizuje DECON INVESTMENT Sp. z o.o. Komercjalizacją tego projektu zajmie się firma doradcza CBRE.
news photo
Podium Park to inteligentny kompleks biurowy. Poza światowej klasy architekturą, najwyższej jakości komfortowymi i funkcjonalnymi powierzchniami biurowymi oraz unikalnymi w skali kraju rozwiązaniami technologicznymi, Podium Park daje również możliwość skorzystania z bogatej i nowoczesnej infrastruktury. Do dyspozycji najemców zaplanowano szereg udogodnień  takich jak zielone dziedzińce i tarasy pozwalające na chwilę relaksu na łonie natury, ale również klub fitness, kawiarnię, centrum konferencyjne, centrum medyczne oraz kantyny z bezpośrednim dostępem do zielonych dziedzińców. Podium Park to najwyższy stopień komfortu w absolutnie przyjaznym środowisku.

Podium Park powstaje w Krakowie przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Izydora Stella-Sawickiego, w  bliskiej odległości do dużej ilości udogodnień i terenów sportowo-rekreacyjnych oraz do przystanków tramwajowych i autobusowych jak i położonej zaledwie 150 m od projektu obwodnicy. Taka lokalizacja gwarantuje przyjazną atmosferę, ale również brak korków i nieskrępowany dostęp do każdego miejsca w mieście, a co więcej do wszystkich ważniejszych ośrodków biznesowych w kraju.

Podium Park prowadzi proces certyfikacji BREEAM na prestiżowy poziom Excellent lub Outstanding, propagując i wspierając ekologiczny styl życia między innymi poprzez udostępnienie wszystkim swoim najemcom wypożyczalni ekologicznych samochodów, ponadstandardowej ilości stanowisk ładowania samochodów elektrycznych oraz szerokiej gamie udogodnień dla rowerzystów.

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za proces komercjalizacji jest firma CBRE. Kamil Tyszkiewicz, Dyrektor w dziale wynajmu powierzchni biurowych w CBRE, powiedział: „Poza Warszawą, Kraków charakteryzuje się największą podażą nowoczesnej powierzchni biurowej w Polsce (832 tyś. mkw.). W związku z dużą aktywnością najemców z sektora BPO/SSC, budynki powstające obecnie w Krakowie prześcigają się w jakości i zaawansowaniu technologicznym. Nie mamy wątpliwości, iż rozwiązania zaproponowane przez Podium Park spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a projekt szybko odniesie sukces i zapełni się prestiżowymi najemcami, którzy docenią jego jakość i unikalność”. 

Biura do wynajęcia Kraków


 
CBRE

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2013), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
05.12.2017
Zgodnie z harmonogramem prac, 27 listopada br., zakończyła się budowa więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj