Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Nowe Inwestycje Biurowe > Villa Metro Business House - nowa... : CBRE
 
Villa Metro Business House - nowa inwestcyja na Mokotowie
25.10.2016, CBRE
Do portfolio budynków wynajmowanych przez dział Wynajmu Powierzchni Biurowych CBRE dołączył projekt Villa Metro Business House, zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, tuż przy stacji metra Wilanowska. Inwestycja prowadzona jest przez Reform Company 3, oferować będzie 6 700 mkw. powierzchni biurowej, rozmieszczonej na 8 kondygnacjach.
news photo
Villa Metro Business House to nowoczesny projekt biurowy, który będzie oferował powierzchnie biurowe najwyższej klasy. Osiem pięter budynku przeznaczonych zostanie na przestrzenie biurowe, na parterze znajdzie się powierzchnia handlowo-usługowa, w tym punkt gastronomiczny, a w części podziemnej powstanie nowoczesny parking.

Inwestycja powstaje przy ulicy Puławskiej 145, lokalizacja gwarantuje bardzo dobrą komunikację z Międzynarodowym Portem Lotniczym im. Fryderyka Chopina, a także z pozostałymi częściami miasta dzięki dostępności środków transportu publicznego: metra, autobusów, tramwajów, parkingu „P+R”. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Dziuba Architekci.

Radosław Pawlak, Dyrektor w dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, CBRE:

„Villa Metro Business House to inwestycja, która wskazuje na duży potencjał Mokotowa. Pomimo wysokiego nasycenia powierzchnią biurową w tej części miasta, wciąż istnieją obszary gotowe do zagospodarowania. Kwestią kluczową w przypadku nowych inwestycji na Mokotowie jest dostęp do transportu publicznego. Villa Metro Business House to jedna z nielicznych inwestycji, która jest zlokalizowana bezpośrednio przy wyjściach z metra, dodatkowo w bliskiej odległości znajdują się linie autobusowe i tramwajowe, co gwarantuje doskonałe połączenie z pozostałymi dzielnicami miasta.”

„Villa Metro to kolejny po Blue City i Blue Office ważny dla naszej grupy projekt w Warszawie – wyjaśnia Yoram Reshef, Prezes Zarządu Reform Company 3 – W atrakcyjnej lokalizacji chcemy stworzyć prestiżowy budynek biurowy, będący alternatywą dla zatłoczonego i zakorkowanego głównego centrum biurowego Mokotowa. Dbamy również o ekologię i implementujemy na wszystkich etapach inwestycji nowoczesne technologie, które pozwoliły nam zdobyć dla budynku certyfikat LEED na poziomie Gold.”

Biura do wynajęcia warszawa mokotów


CBRE

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2013), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
05.12.2017
Zgodnie z harmonogramem prac, 27 listopada br., zakończyła się budowa więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj