Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Nowe Inwestycje Biurowe > Mennica Legacy Tower : rozwiązania... : Golub GetHouse
 
Mennica Legacy Tower : rozwiązania szyte na miarę
07.02.2017, Golub GetHouse
Najnowsze badania przeprowadzone wśród pracowników kompleksów biurowych wskazują na rosnące znaczenie jakości i komfortu wybieranej przestrzeni pracy. Mając ten fakt na uwadze, zespół techniczny firmy Golub GetHouse pracuje nad rozwiązaniami, które zapewnią przyszłym najemcom Mennica Legacy Tower lepsze warunki pracy, a tym samym realną przewagę konkurencyjną. Udogodnienia wdrażane przez firmę Golub GetHouse, z pewnością wyznaczą nowy standard na rynku powierzchni biurowej.
news photo
Trzecia edycja badania „What Workers Want” przeprowadzonego przez brytyjską organizację zrzeszającą najemców i deweloperów – British Council for Offices (BCO) i firmę Savills wykazała, że wśród najważniejszych czynników wpływających na satysfakcję i dobre samopoczucie pracowników, kluczowe są odpowiednio niski poziom hałasu, właściwe oświetlenie oraz temperatura powietrza wewnątrz budynku. Pracodawcy wybierając lokalizację nowego biura muszą się liczyć z faktem, że zapewnienie pracownikom komfortowego środowiska jest strategiczną decyzją biznesową, która realnie wpłynie na późniejsze procesy rekrutacyjne i pomoże w utrzymaniu utalentowanych członków zespołu.

Podczas prac nad aranżacją przestrzeni biurowej dla przyszłych najemców Mennica Legacy Tower, aspekty wpływające na komfort pracowników stanowiły priorytet. Wykorzystanie nowoczesnych materiałów budowlanych oraz najnowszych osiągnięć w zakresie technologii pozwoliło na wprowadzenie do projektu udogodnień odpowiadających na potrzeby najbardziej wymagających najemców. W projekcie budynku zastosowane zostaną sufity akustyczne nowej generacji, a także oświetlenie energooszczędne LED o barwie zbliżonej do światła naturalnego. Komfort cieplny zapewni pełnej wysokości (2,9m) 3-szybowa fasada wyposażona w automatyczne żaluzje zarządzane z poziomu budynkowego systemu BMS. Wiele uwagi poświęcono parametrom technicznym szkła zastosowanego na fasadzie budynku, które zapewni odpowiednią izolację akustyczną i cieplną przy jednocześnie wysokim współczynniku przepuszczalności światła dziennego. Do projektu fasady wprowadzono dodatkowo otwieralne, bezpieczne panele, które dostarczają najemcom świeże powietrze. Zasadniczy był również temat wydajności systemów klimatyzacji i wentylacji, które zapewnią czyste powietrze wewnątrz budynku w ilości przewyższającej normy rynkowe.

– Tym, co wyróżnia projekt Mennica Legacy Tower, jest przede wszystkim innowacyjne podejście do wykorzystania nowoczesnych technologii w budynku. Przyszli pracownicy, oprócz nowoczesnej powierzchni, otrzymają gotowe rozwiązania w postaci zaawansowanego systemu zarządzania. Jego zastosowanie umożliwi kontrolę środowiska pracy poprzez zmianę ustawień klimatyzacji, żaluzji i natężenia oświetlenia np. z poziomu telefonu komórkowego. – mówi Paweł Kłosiński, Dyrektor Leasingu Golub GetHouse. Myśląc o zarządcach firm nasze prace skupiły się na rozwiązaniach, które w dłuższym okresie będą miały realny wpływ na oszczędności, wynikające bezpośrednio z całkowitego kosztu najmu. Systemy budynku Mennica Legacy Tower będą w stanie odnotować nieobecność pracowników na przestrzeni biurowej i w razie potrzeby ograniczać pobór energii w niewykorzystywanych pomieszczeniach – dodaje Paweł Kłosiński.

Prowadząc rozmowy z potencjalnymi najemcami na etapie budowy kompleksu Mennica Legacy Tower, firma Golub GetHouse jest w stanie zaproponować rozwiązania wykraczające poza standardowe układy powierzchni biurowej.

W ostatnim czasie przygotowaliśmy specjalny projekt przestrzeni biurowej dla jednej z firm. Na życzenie najemcy połączyliśmy wybrane przez firmę dwa piętra budynku przeszkloną klatką schodową. Rozwiązanie to nie tylko usprawni komunikację pracowników, ale przede wszystkim stanie się wizytówką nowej siedziby firmy. Takie szyte na miarę rozwiązania są możliwe dzięki wydajnej i efektywnej powierzchni biurowej budynku Mennica Legacy Tower. – komentuje Paweł Kłosiński. Zależy nam na tym, by nasza inwestycja była ponadczasowa i nie brakowało w niej innowacyjnych rozwiązań, które wyznaczą nowe trendy na rynku – dodaje.

Podejmując decyzję o zmianie siedziby najemcy patrzą również na udogodnienia, które nowoczesne biurowce oferują pracownikom. Standardem są już kantyny, kawiarnie czy kluby fitness, jednak mało które z obecnych projektów posiadają w swojej ofercie ogólnodostępne tarasy dachowe – miejsca do nieformalnych spotkań, dyskusji, czy też po prostu wyciszenia. Przyszli pracownicy kompleksu Mennica Legacy Tower będą mieli możliwość skorzystania z aż pięciu tarasów. Dwa niższe zlokalizowane będą na piątym piętrze wieży i siódmym piętrze budynku zachodniego. Trzy pozostałe będą przynależeć do biur najemców usytułowanych na trzech ostatnich piętrach 140-metrowej wieży. Dodatkowo, rozwiązaniem wyróżniającym budynek Mennica Legacy Tower, będzie duże centrum konferencyjne mieszczące ok. 400 osób. W podziemiu Mennica Legacy Tower oprócz czterokondygnacyjnego parkingu samochodowego ze stacjami do ładowania pojazdów elektrycznych, znajdzie się również niezależny parking na 300 rowerów, który zostanie wyposażony w pełne zaplecze dla cyklistów: szatnie, prysznice i toalety. Do parkingu rowerowego prowadzić będzie niezależne od wjazdu dla samochodów wejście z dwiema dedykowanymi windami oraz schodami przystosowanymi do wprowadzania jednośladów. Dodatkowo, możliwy będzie krótkoterminowy wynajem jednośladów w dedykowanej stacji rowerów miejskich.

Biura do wynajęcia warszawa wola

Mennica Legacy Tower to kompleks biurowy, który powstaje przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej, zaledwie 200 metrów od stacji metra „Rondo ONZ”. Łącznie zaoferuje on 65 630 m² powierzchni najmu. W 140-metrowej wieży znajdzie się 50 752 m², a w budynku zachodnim kolejne 14 880 m². Dzięki dużej powierzchni typowego piętra – 2 000 m2 brutto – oraz wyjątkowej elastyczności biur, Mennica Legacy Tower spełni najwyższe standardy ergonomii użytkowania.
Golub GetHouse

Golub GetHouse (GGH) to doświadczona firma deweloperska i inwestycyjna, która od ponad 50 lat świadczy pełen zakres usług na rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych i Europie. W Polsce Golub GetHouse działa od ponad 25 lat, dysponując rozległą wiedzą w dziedzinie realizacji projektów deweloperskich, budownictwa,...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
05.12.2017
Zgodnie z harmonogramem prac, 27 listopada br., zakończyła się budowa więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj