Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Transakcje > Nowy rok, nowi najemcy w Eurocentrum... : Capital Park
 
Nowy rok, nowi najemcy w Eurocentrum Alfa oraz Eurocentrum Office Complex
08.03.2017, Capital Park
Nowatorska koncepcja asset managementu i prestiżowa lokalizacja przyciągają kolejnych najemców do kompleksu biurowego Eurocentrum Office Complex. Sześć kolejnych firm podpisało umowy najmu z Grupą Capital Park. Są to: Dom Medica, Checkware, Polskie ePłatności, Boruta-Zachem, CQURE i SWECO Engineering.
Doskonała lokalizacja i wyjątkowy standard Eurocentrum Office Complex sprawiają, że warszawski kompleks wybierają przedsiębiorstwa z wielu zróżnicowanych branż. Swoje biura w obiekcie należącym do portfolio Grupy Capital Park otworzyły firmy: Checkware, operująca w branży eHealth, Polskie ePłatności, jeden z pięciu największych procesorów płatności kartowych na polskim rynku, Boruta-Zachem S.A., uznany producent środków chemicznych, CQURE, firma specjalizująca się w m.in. w bezpieczeństwie infrastruktury IT, aplikacjach biznesowych i konsultingu, SWECO Engineering, z branży architektoniczno-inżynieryjnej oraz Dom Medica, właściciel placówek lekarskich.

Reasumując – sześć firm, które wybrało powierzchnie biurowe Grupy Capital Park, wynajęło łączenie ponad 815 mkw. powierzchni w budynku Eurocentrum Alfa przy Alejach Jerozolimskich 136 oraz blisko 500 mkw. w budynku Eurocentrum Office Complex przy Alejach Jerozolimskich 134. Dzięki temu komercjalizacja I fazy Eurocentrum wzrosła do poziomu 92,89 proc.

– Cieszy nas, że tak wiele prestiżowych firm docenia nasze starania i wybiera nasze biura na swoje siedziby. Komercjalizacja na poziomie powyżej 90 procent jasno wskazuje na sukces naszej strategii. W 2017 roku będziemy dalej intensywnie pracować nad zapewnianiem naszym najemcom najwyższego standardu – mówi Kinga Nowakowska, członek zarządu Grupy Capital Park.

Eurocentrum Office Complex jest kluczową realizacją Grupy Capital Park – właściciela i zarządcy nieruchomości. Główną ideą przyświecającą projektowi było połączenie wysokiej klasy architektury z funkcjonalnością i ekologicznymi rozwiązaniami, potwierdzonymi certyfikatem LEED na poziomie Gold. Dzięki przeszklonym fasadom do wnętrz dociera dużo naturalnego światła, co podnosi komfort pracy i umożliwia oszczędzanie energii elektrycznej. System inteligentnego sterowania budynkiem dostosowuje wszystkie parametry, w tym temperaturę czy wymianę powietrza, do pory roku, kąta padania słońca, godziny i liczby pracowników w obiekcie. Dwupoziomowe wewnętrzne zielone atria dają poczucie przestrzeni i stanowią znakomite miejsce do relaksu. Dla najemców dużym atutem jest możliwość elastycznego zaaranżowania przestrzeni biura i dopasowania jej do wszelkich indywidualnych potrzeb. Zobacz Biura Eurocentrum Office Complex.

W kompleksie realizowana jest autorska koncepcja kreatywnego asset managementu – Biuro Plus, która zapewnia pracownikom doskonałe warunki. Eurocentrum oferuje liczne nowatorskie rozwiązania, jak na przykład budżet partycypacyjny, który pozwala decydować najemcom o nowych udogodnieniach w ich otoczeniu.

Pracownicy mogą załatwiać w Eurocentrum swoje codzienne sprawy, dzięki dostępowi do sklepu spożywczego, pralni, punktu poprawek krawieckich, bankomatu, apteki, fryzjera i drogerii, a także zaoszczędzić czas, korzystając z usług concierge. Dodatkową atrakcją jest fakt, że na dachu budynku znajduje się najwyżej położona w Polsce pasieka, z której miód można kupić w Eurocentrum.

Kompleks biurowy położony jest zaledwie 15 minut od centrum i charakteryzuje się doskonałym skomunikowaniem – można do niego dojechać za pomocą autobusów i kolei. Dodatkowo, Eurocentrum wspiera alternatywne metody transportu poprzez aplikację carpooling i udogodnienia dla rowerzystów.
Capital Park

Grupa Capital Park jest jedną z czołowych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm inwestycyjnych działających na rynku nieruchomości w Polsce. Grupa jest jednym z największych deweloperów na polskim rynku nieruchomości biurowych oraz liderem rynku high-street w Polsce. Grupa Capital Park to połączenie kreatywnego...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Zobacz profil Capital Park
Przeczytaj również
news photo
10.01.2018
Prawie 40 transakcji, dynamiczny rozwój na rynkach regionalnych oraz kierunek na silną współpracę ze start-up'ami - w taki sposób ostatnie 12 miesięcy podsumowuje dział Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland. Rok 2017 był dobrym czasem dla konsultantów BNP Paribas Real Estate Poland zajmujących się sektorem więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj