Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Transakcje > Nowy rok, nowi najemcy w Eurocentrum... : Capital Park
 
Nowy rok, nowi najemcy w Eurocentrum Alfa oraz Eurocentrum Office Complex
08.03.2017, Capital Park
Nowatorska koncepcja asset managementu i prestiżowa lokalizacja przyciągają kolejnych najemców do kompleksu biurowego Eurocentrum Office Complex. Sześć kolejnych firm podpisało umowy najmu z Grupą Capital Park. Są to: Dom Medica, Checkware, Polskie ePłatności, Boruta-Zachem, CQURE i SWECO Engineering.
Doskonała lokalizacja i wyjątkowy standard Eurocentrum Office Complex sprawiają, że warszawski kompleks wybierają przedsiębiorstwa z wielu zróżnicowanych branż. Swoje biura w obiekcie należącym do portfolio Grupy Capital Park otworzyły firmy: Checkware, operująca w branży eHealth, Polskie ePłatności, jeden z pięciu największych procesorów płatności kartowych na polskim rynku, Boruta-Zachem S.A., uznany producent środków chemicznych, CQURE, firma specjalizująca się w m.in. w bezpieczeństwie infrastruktury IT, aplikacjach biznesowych i konsultingu, SWECO Engineering, z branży architektoniczno-inżynieryjnej oraz Dom Medica, właściciel placówek lekarskich.

Reasumując – sześć firm, które wybrało powierzchnie biurowe Grupy Capital Park, wynajęło łączenie ponad 815 mkw. powierzchni w budynku Eurocentrum Alfa przy Alejach Jerozolimskich 136 oraz blisko 500 mkw. w budynku Eurocentrum Office Complex przy Alejach Jerozolimskich 134. Dzięki temu komercjalizacja I fazy Eurocentrum wzrosła do poziomu 92,89 proc.

– Cieszy nas, że tak wiele prestiżowych firm docenia nasze starania i wybiera nasze biura na swoje siedziby. Komercjalizacja na poziomie powyżej 90 procent jasno wskazuje na sukces naszej strategii. W 2017 roku będziemy dalej intensywnie pracować nad zapewnianiem naszym najemcom najwyższego standardu – mówi Kinga Nowakowska, członek zarządu Grupy Capital Park.

Eurocentrum Office Complex jest kluczową realizacją Grupy Capital Park – właściciela i zarządcy nieruchomości. Główną ideą przyświecającą projektowi było połączenie wysokiej klasy architektury z funkcjonalnością i ekologicznymi rozwiązaniami, potwierdzonymi certyfikatem LEED na poziomie Gold. Dzięki przeszklonym fasadom do wnętrz dociera dużo naturalnego światła, co podnosi komfort pracy i umożliwia oszczędzanie energii elektrycznej. System inteligentnego sterowania budynkiem dostosowuje wszystkie parametry, w tym temperaturę czy wymianę powietrza, do pory roku, kąta padania słońca, godziny i liczby pracowników w obiekcie. Dwupoziomowe wewnętrzne zielone atria dają poczucie przestrzeni i stanowią znakomite miejsce do relaksu. Dla najemców dużym atutem jest możliwość elastycznego zaaranżowania przestrzeni biura i dopasowania jej do wszelkich indywidualnych potrzeb. Zobacz Biura Eurocentrum Office Complex.

W kompleksie realizowana jest autorska koncepcja kreatywnego asset managementu – Biuro Plus, która zapewnia pracownikom doskonałe warunki. Eurocentrum oferuje liczne nowatorskie rozwiązania, jak na przykład budżet partycypacyjny, który pozwala decydować najemcom o nowych udogodnieniach w ich otoczeniu.

Pracownicy mogą załatwiać w Eurocentrum swoje codzienne sprawy, dzięki dostępowi do sklepu spożywczego, pralni, punktu poprawek krawieckich, bankomatu, apteki, fryzjera i drogerii, a także zaoszczędzić czas, korzystając z usług concierge. Dodatkową atrakcją jest fakt, że na dachu budynku znajduje się najwyżej położona w Polsce pasieka, z której miód można kupić w Eurocentrum.

Kompleks biurowy położony jest zaledwie 15 minut od centrum i charakteryzuje się doskonałym skomunikowaniem – można do niego dojechać za pomocą autobusów i kolei. Dodatkowo, Eurocentrum wspiera alternatywne metody transportu poprzez aplikację carpooling i udogodnienia dla rowerzystów.
Capital Park

Grupa Capital Park jest jedną z czołowych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm inwestycyjnych działających na rynku nieruchomości w Polsce. Grupa jest jednym z największych deweloperów na polskim rynku nieruchomości biurowych oraz liderem rynku high-street w Polsce. Grupa Capital Park to połączenie kreatywnego...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Zobacz profil Capital Park
Przeczytaj również
news photo
07.11.2017
J.P. Morgan (NYSE: JPM) - wiodąca, globalna firma świadcząca usługi finansowe na całym świecie, z aktywami o wartości 2,6 bln dolarów – otworzy swoje centrum korporacyjne w Warszawie, w którym pracę znajdzie ok. 2 500 osób. Biuro amerykańskiego giganta powstanie w Atrium Garden, gdzie firma wynajęła 15 500 mkw. powierzchni. więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj