Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Transakcje > IMMOFINANZ podpisuje umowy w sektorze... : Immofinanz
 
IMMOFINANZ podpisuje umowy w sektorze biurowym w Warszawie na ponad 15000 mkw
08.08.2017, Immofinanz
Austriacki inwestor IMMOFINANZ sfinalizował w czterech ostatnich miesiącach br. umowy w ramach swojego portfela biurowego na warszawskim rynku na łącznie ponad 15.000 m kw. Podpisane kontakty dotyczą zarówno budynków objętych marką myhive jak również pozostałych nieruchomości, w tym EMPARK Mokotów Business Park. Co więcej, 8.500 m kw. z łącznie sumy to umowy nowe lub te dotyczące ekspansji aktualnych najemców, natomiast pozostała część to tzw. prolongacje bieżących najmów.
news photo
W grupie nowych najemców IMMOFINANZ, największa umowa w omawianym okresie została podpisana z BOBO Holdings. Firma ta, świadcząca usługi z zakresu coworkingu zdecydowała się na ponad 1.600 m kw. w położonym tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego, myhive Crown Point.

Wśród firm, będących aktualnymi najemcami budynków IMMOFINANZ, które w ramach swojego rozwoju organicznego zgłosiły potrzebę wynajęcia dodatkowej powierzchni, jest m. in. jeden z wiodących światowych dostawców w zakresie zarządzania podróżami służbowymi. Najemca ten podpisał kontrakt na łącznie dodatkowe ponad 2.000 m kw. w budynkach Saturn i Sirius będących częścią kompleksu EMPARK Mokotów Business Park.

Największa prolongacja dotyczy Crowe Horwath. Ta jedna z najszybciej rozwijających się firm świadczących profesjonalne usługi doradcze przedłużyła swój najem w budynku Crown Tower na niemal 2.500 m kw.

Ponadto umowę przedłużającą aktualny najem połączoną z dodatkową powierzchnią podpisała także firma ubezpieczeniowa Prudential.  Kontrakt o łącznej wielkości ponad 1.900 m kw. dotyczy położonego bezpośrednio przy stacji metra Wilanowska budynku myhive IO-1.

„Atutem naszego portfela jest jego różnorodność zarówno pod względem rozlokowania w poszczególnych dzielnicach, ale także zakresu świadczonych usług w budynkach. Dzięki temu jesteśmy wstanie zaoferować nasze powierzchnie niemal każdemu potencjalnemu klientowi, w zależności od jego potrzeb, poczynając od małego start-upu, po dużą, międzynarodową korporację. Dodatkowo wdrożona na przełomie roku marka biurowa myhive została bardzo dobrze przyjęta na rynku i wśród naszych najemców”, skomentowała Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, IMMOFINANZ.
Immofinanz

IMMOFINANZ Group to jedna z największych w Europie firm z branży nieruchomości. Jest notowana w indeksie ATX na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od momentu założenia w 1990 r. zgromadziła portfel ponad 470 wysokiej klasy nieruchomości o wartości około 6,8...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
05.12.2017
Rok 2017 jest bardzo korzystny dla branży nieruchomości komercyjnych co wskazuje, że sektor commercial real estate nadal kwitnie i rokuje kolejne wzrosty. Firmy z największym doświadczeniem na rynku – takie jak Kancelaria Brochocki – mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami. więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj