Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Transakcje > Katowice: Biurowiec BREMA z nowym najemcą
 
Katowice: Biurowiec BREMA z nowym najemcą
24.09.2017
Kancelaria “STATIMA” specjalizująca się m.in. w windykacji należności, faktoringu i wywiadzie gospodarczym została nowym najemca niedawno ukończonego w Katowicach biurowca BREMA.
W katowickim biurowcu BREMA przy al. Roździeńskiego 188H trwa komercjalizacja. Z początkiem sierpnia do grona najemców tej najnowszej w mieście inwestycji biurowej dołączyła Kancelaria „STATIMA” SA. Firma w sumie wynajęła ponad 415 m kw. powierzchni biurowej.

To już kolejny najemca, który zdecydował się na wynajem dużej powierzchni biurowej w BREMIE. Swoje biura mają tutaj już: firma informatyczna BPSC SA, a także firma MDD. -  Dzięki temu sam biurowiec jest już w ponad 60 proc. skomercjalizowany. Jednocześnie prowadzimy kolejne rozmowy, które powinny być sfinalizowane jeszcze w tym roku– mówi Michał Dobrowolski, dyrektor zarządzający BREMA Development z Katowic.

Kancelaria STATIMA to spółka akcyjna, która skupuje duże pakiety wierzytelności masowych, a w portfelu swoich usług posiada między innymi windykację biznesową, windykację masową oraz restrukturyzacje zobowiązań. Firma od prawie dziewięciu lat pozostaje liderem rynku wierzytelności komunikacyjnych i kolejowych.

Core business firmy to windykacja masowa należności o niskich nominałach i odzyskiwanie pieniędzy z zakupionych portfeli na własny rachunek. Do kluczowych klientów kancelarii należą m.in.  spółki Skarbu Państwa, jednostki samorządów terytorialnych oraz zakłady budżetowe i spółki miejskie. Spółka serwisuje m.in. wierzytelności należące do Komunikacyjnego Związku Komunalnego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, który jest  jednym z jej kluczowych Klientów.

Biurowiec BREMA to najnowsza inwestycja klasy A na katowickim rynku, która została oddana do użytku w kwietniu 2017 roku, zaledwie rok od rozpoczęcia budowy. Budynek ma 5 kondygnacji naziemnych i 1 podziemną z parkingiem mogącym pomieścić 118 samochodów. Całkowita powierzchnia biur w BREMIE wynosi 6225 m kw., z kolei powierzchnia budynku to 11,6 tys. m kw.

Biura do wynajęcia Katowice

W ofercie  BREMY znaleźć można zarówno duże lokale i biura  typu „open space” mające od 72 do 486 m kw., jak również niewielkie lokale mające do 50 m kw. Te ostatnie to nowość wśród inwestycji tej klasy na katowickim rynku.  Biurowiec położony jest w centrum Katowic, zaledwie 4 minuty od Spodka i Strefy Kultury. Inwestycja jest także bardzo dobrze skomunikowana. BREMA znajduje się w sąsiedztwie 4 największych dróg – DK 79, Drogowej Trasy Średnicowej, autostrady A4 oraz drogi S86, a także 6 popularnych w Katowicach obiektów handlowych, w tym IKEA Katowice, Carrefoura i Castoramy.

- BREMA to dziś jedna z najciekawszych inwestycji w Katowicach. Sam budynek jest doskonale skomunikowany z całym Śląskiem, a w jego otoczeniu nieustannie rozwija się infrastruktura. Al. Roździeńskiego, przy której się znajduje, to z kolei adres coraz częściej wybierany zarówno przez inwestorów, jak i najemców, w tym dużych graczy na rynku – mówi Michał Dobrowolski.
Przeczytaj również
news photo
07.11.2017
J.P. Morgan (NYSE: JPM) - wiodąca, globalna firma świadcząca usługi finansowe na całym świecie, z aktywami o wartości 2,6 bln dolarów – otworzy swoje centrum korporacyjne w Warszawie, w którym pracę znajdzie ok. 2 500 osób. Biuro amerykańskiego giganta powstanie w Atrium Garden, gdzie firma wynajęła 15 500 mkw. powierzchni. więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj