Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Transakcje > Katowice: Biurowiec BREMA z nowym najemcą
 
Katowice: Biurowiec BREMA z nowym najemcą
24.09.2017
Kancelaria “STATIMA” specjalizująca się m.in. w windykacji należności, faktoringu i wywiadzie gospodarczym została nowym najemca niedawno ukończonego w Katowicach biurowca BREMA.
W katowickim biurowcu BREMA przy al. Roździeńskiego 188H trwa komercjalizacja. Z początkiem sierpnia do grona najemców tej najnowszej w mieście inwestycji biurowej dołączyła Kancelaria „STATIMA” SA. Firma w sumie wynajęła ponad 415 m kw. powierzchni biurowej.

To już kolejny najemca, który zdecydował się na wynajem dużej powierzchni biurowej w BREMIE. Swoje biura mają tutaj już: firma informatyczna BPSC SA, a także firma MDD. -  Dzięki temu sam biurowiec jest już w ponad 60 proc. skomercjalizowany. Jednocześnie prowadzimy kolejne rozmowy, które powinny być sfinalizowane jeszcze w tym roku– mówi Michał Dobrowolski, dyrektor zarządzający BREMA Development z Katowic.

Kancelaria STATIMA to spółka akcyjna, która skupuje duże pakiety wierzytelności masowych, a w portfelu swoich usług posiada między innymi windykację biznesową, windykację masową oraz restrukturyzacje zobowiązań. Firma od prawie dziewięciu lat pozostaje liderem rynku wierzytelności komunikacyjnych i kolejowych.

Core business firmy to windykacja masowa należności o niskich nominałach i odzyskiwanie pieniędzy z zakupionych portfeli na własny rachunek. Do kluczowych klientów kancelarii należą m.in.  spółki Skarbu Państwa, jednostki samorządów terytorialnych oraz zakłady budżetowe i spółki miejskie. Spółka serwisuje m.in. wierzytelności należące do Komunikacyjnego Związku Komunalnego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, który jest  jednym z jej kluczowych Klientów.

Biurowiec BREMA to najnowsza inwestycja klasy A na katowickim rynku, która została oddana do użytku w kwietniu 2017 roku, zaledwie rok od rozpoczęcia budowy. Budynek ma 5 kondygnacji naziemnych i 1 podziemną z parkingiem mogącym pomieścić 118 samochodów. Całkowita powierzchnia biur w BREMIE wynosi 6225 m kw., z kolei powierzchnia budynku to 11,6 tys. m kw.

Biura do wynajęcia Katowice

W ofercie  BREMY znaleźć można zarówno duże lokale i biura  typu „open space” mające od 72 do 486 m kw., jak również niewielkie lokale mające do 50 m kw. Te ostatnie to nowość wśród inwestycji tej klasy na katowickim rynku.  Biurowiec położony jest w centrum Katowic, zaledwie 4 minuty od Spodka i Strefy Kultury. Inwestycja jest także bardzo dobrze skomunikowana. BREMA znajduje się w sąsiedztwie 4 największych dróg – DK 79, Drogowej Trasy Średnicowej, autostrady A4 oraz drogi S86, a także 6 popularnych w Katowicach obiektów handlowych, w tym IKEA Katowice, Carrefoura i Castoramy.

- BREMA to dziś jedna z najciekawszych inwestycji w Katowicach. Sam budynek jest doskonale skomunikowany z całym Śląskiem, a w jego otoczeniu nieustannie rozwija się infrastruktura. Al. Roździeńskiego, przy której się znajduje, to z kolei adres coraz częściej wybierany zarówno przez inwestorów, jak i najemców, w tym dużych graczy na rynku – mówi Michał Dobrowolski.
Przeczytaj również
news photo
10.01.2018
Prawie 40 transakcji, dynamiczny rozwój na rynkach regionalnych oraz kierunek na silną współpracę ze start-up'ami - w taki sposób ostatnie 12 miesięcy podsumowuje dział Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland. Rok 2017 był dobrym czasem dla konsultantów BNP Paribas Real Estate Poland zajmujących się sektorem więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj