Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Transakcje > Knight Frank skomercjalizuje Pin Park... : Knight Frank
 
Knight Frank skomercjalizuje Pin Park we Wrocławiu
25.09.2017, Knight Frank
Knight Frank został wybrany agentem wyłącznym kompleksu Pin Park we Wrocławiu, którego budowa ruszy jeszcze w tym roku. Inwestorem projektu jest spółka Probuild, a generalnym wykonawcą firma Strabag.
news photo
Pin Park powstanie przy ulicy Fabrycznej, w największej biznesowej dzielnicy Wrocławia. Będzie się składał z trzech budynków, o łącznej powierzchni najmu blisko 52 000 m kw. Pierwszy z budynków, zwany PIN 1, zaoferuje 16 750 m kw. powierzchni do wynajęcia. Pin Park stworzy przestrzeń oferującą znacznie więcej niż zwykłe centrum biznesu. Nawiązanie w nazwie obiektu do parku nie jest przypadkowe. Pomiędzy budynkami na terenie zlikwidowanej bocznicy kolejowej inwestor projektuje wyjątkowy teren zielony - przyrodniczy park linearny. Jest to wspólna inicjatywa inwestora, projektantów z pracowni AP Szczepaniak oraz Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

„Pin Park powstaje z myślą o komforcie najemców. Poza znakomitym położeniem, najemcy z pewnością docenią funkcjonalność samych budynków, które pozwolą na dowolne zaaranżowanie powierzchni biurowych. Kompleks zapewni także pracownikom biur szeroką gamę udogodnień. Chodzi o to, aby  w jednej lokalizacji mogli zjeść lunch, zrobić zakupy czy potrenować lub po prostu odpocząć. Niewątpliwym atutem będzie park zlokalizowany po sąsiedzku. Podróżujący komunikacją publiczną będą mogli skorzystać z 9 linii autobusowych, kolei podmiejskiej, a wkrótce również tramwaju. Natomiast zmotoryzowani docenią dogodny dojazd wyremontowaną ulicą Fabryczną oraz prawie tysiąc miejsc parkingowych przewidzianych w projekcie.” – komentuje Marta Mądry, Leasing Manager w Dziale Reprezentacji Właściciela Knight Frank

Pin Park zostanie wybudowany z zachowaniem zasad zrównoważonego budownictwa. Zastosowane technologie pozwolą m.in. na mniejsze zużycie energii i bardziej efektywne gospodarowanie zasobami. W kompleksie docelowo będzie pracować ok. 6000 osób.

Biura do wynajęcia Wrocław

Firma Probuild, która rozpoczęła działalność na rynku nieruchomości w 1993 roku, początkowo świadcząc usługi z zakresu project managementu, inwestora zastępczego, aby w ostatnich latach przekształcić się w samodzielnego inwestora. Do najbardziej rozpoznawalnych realizacji spółki należy projekt zabudowy Placu Andersa w ścisłym centrum Poznania oraz budowa biurowca Liberty Corner w centrum Warszawy.
Knight Frank

Knight Frank z siedzibą w Londynie zrzeszony z partnerem Newmark Grubb Knight Frank funkcjonującym w Nowym Jorku prowadzi działalność w przeszło 335 biurach na rozwiniętych i rozwijających się rynkach nieruchomości pięciu kontynentów. Z pomocą połączonych sił 12.000 pracowników firma zaspokaja lokalne i globalne...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
05.12.2017
Rok 2017 jest bardzo korzystny dla branży nieruchomości komercyjnych co wskazuje, że sektor commercial real estate nadal kwitnie i rokuje kolejne wzrosty. Firmy z największym doświadczeniem na rynku – takie jak Kancelaria Brochocki – mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami. więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj