Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Transakcje > Ekspresowa transakcja na Mokotowie. : AXI IMMO
 
Ekspresowa transakcja na Mokotowie.
25.09.2017, AXI IMMO
Producent znanych marek Doppelherz i Protefix - Queisser Pharma otwiera biuro w Polsce.
news photo
Queisser Pharma Poland dołącza do grona firm, które mają swoje siedziby w biurowcu Nefryt na warszawskim Służewcu. Polski oddział międzynarodowej grupy farmaceutycznej podpisał umowę najmu na blisko 300 mkw. W transakcji najemcę reprezentowali konsultanci AXI IMMO, którzy kompleksowo wspierali Queisser Pharma Poland w całym procesie wyboru, negocjacji, projektowania i aranżacji biura.

Firma Queisser Pharma GmbH &CO.KG to międzynarodowy producent i dystrybutor farmaceutyków, wyrobów medycznych i suplementów diety z ponad stuletnią tradycją. Spółka z siedzibą w niemieckim Flensburgu jest częścią Dethleffsen Holding i konsekwentnie realizuje politykę rozwoju w kolejnych krajach, której ważnym elementem było również stworzenie Queisser Pharma Poland i otwarcie biura w Warszawie.

Otworzenie oddziału w Polsce jest  elementem nowej strategii firmy. Rynek polski ma ogromny potencjał, dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie poszukiwań biura w Warszawie. Potrzebowaliśmy przestrzeni w kameralnym budynku dla zespołu, który odpowiada  za marketing  i promocję takich brandów jak Doppelherz i Protefix.  Komfortowe rozwiązania komunikacyjne dla pracowników, bliskość lotniska, dostępność miejsc parkingowych oraz dodatkowe udogodnienia w  okolicy takie jak sklepy, usługi czy restauracje były dla nas priorytetami. - komentuje Renata Kasprzyk, General Manager Queisser Pharma Poland Sp z o.o.

Biura do wynajęcia warszawa mokotów

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, Queisser Pharma zdecydowała się na przeprowadzenie procesu poszukiwania, aranżacji i organizacji siedziby w Polsce w przeciągu nieco ponad 2 miesięcy. Umożliwiła to współpraca z zespołem konsultantów działu Office AXI IMMO, który specjalizuje się  w kompleksowej obsłudze najemców - od analizy rynku przez negocjacje warunków najmu i analizę środowiska pracy do zarządzania procesem aranżacji wnętrz.

Szczegółowo przeprowadziliśmy analizę potrzeb Klienta oraz potencjalnych lokalizacji i budynków, które spełniały odpowiadanie kryteria. Po wspólnych negocjacjach warunków najmu zarówno od strony prawnej, jak i finansowej, mogliśmy przejść do kolejnego etapu procesu. Podczas szeregu spotkań technicznych ustaliliśmy szczegóły dotyczące optymalizacji fit-out dla docelowej powierzchni. Doradztwo w wyposażeniu biura i koordynacja prac aranżacyjnych, a następnie ich odbiór zwieńczyły nasze wspólne wysiłki. – komentuje Emil Chwieduk, Office Negotiator w AXI IMMO.

Bartosz Oleksak, również Office Negotiator w AXI IMMO, który wsparł swoim doświadczeniem zawodowym proces w aspekcie aranżacji dodaje: Cieszymy się, że firma Queisser Pharma obdarzyła nas zaufaniem powierzając nam przeprowadzenie całego procesu projektu i mamy ogromną satysfakcję, że zapewniliśmy pracownikom firmy komfortowe środowisko pracy  w przeciągu zaledwie dwóch miesięcy. Znalezienie w tak krótkim czasie optymalnej lokalizacji, a następnie kompleksowa organizacja aranżacji było dla nas wyzwaniem - tym bardziej jesteśmy dumni z efektów, a przede wszystkim z zadowolenia Klienta.

Siedmiokondygnacyjny budynek Nefryt oferuje najemcom  15 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A i blisko 1 500 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Biurowiec wyróżnia wyjątkowa lokalizacja przy skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Rodzin Hiszpańskich na warszawskim Mokotowie, w sąsiedztwie Galerii Mokotów.  Nefryt cieszy się dużą popularnością wśród najemców. Projekt architektoniczny powstał w pracowni JEMS Architekci.
AXI IMMO

Firma AXI IMMO Group Sp. z o. o. oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie nieruchomości komercyjnych. Nasz zespół składa się z inżynierów, brokerów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz strategicznym podejściem do portfela nieruchomości. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie procesu...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
10.01.2018
Prawie 40 transakcji, dynamiczny rozwój na rynkach regionalnych oraz kierunek na silną współpracę ze start-up'ami - w taki sposób ostatnie 12 miesięcy podsumowuje dział Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland. Rok 2017 był dobrym czasem dla konsultantów BNP Paribas Real Estate Poland zajmujących się sektorem więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj