Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Transakcje > Ekspresowa transakcja na Mokotowie. : AXI IMMO
 
Ekspresowa transakcja na Mokotowie.
25.09.2017, AXI IMMO
Producent znanych marek Doppelherz i Protefix - Queisser Pharma otwiera biuro w Polsce.
news photo
Queisser Pharma Poland dołącza do grona firm, które mają swoje siedziby w biurowcu Nefryt na warszawskim Służewcu. Polski oddział międzynarodowej grupy farmaceutycznej podpisał umowę najmu na blisko 300 mkw. W transakcji najemcę reprezentowali konsultanci AXI IMMO, którzy kompleksowo wspierali Queisser Pharma Poland w całym procesie wyboru, negocjacji, projektowania i aranżacji biura.

Firma Queisser Pharma GmbH &CO.KG to międzynarodowy producent i dystrybutor farmaceutyków, wyrobów medycznych i suplementów diety z ponad stuletnią tradycją. Spółka z siedzibą w niemieckim Flensburgu jest częścią Dethleffsen Holding i konsekwentnie realizuje politykę rozwoju w kolejnych krajach, której ważnym elementem było również stworzenie Queisser Pharma Poland i otwarcie biura w Warszawie.

Otworzenie oddziału w Polsce jest  elementem nowej strategii firmy. Rynek polski ma ogromny potencjał, dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie poszukiwań biura w Warszawie. Potrzebowaliśmy przestrzeni w kameralnym budynku dla zespołu, który odpowiada  za marketing  i promocję takich brandów jak Doppelherz i Protefix.  Komfortowe rozwiązania komunikacyjne dla pracowników, bliskość lotniska, dostępność miejsc parkingowych oraz dodatkowe udogodnienia w  okolicy takie jak sklepy, usługi czy restauracje były dla nas priorytetami. - komentuje Renata Kasprzyk, General Manager Queisser Pharma Poland Sp z o.o.

Biura do wynajęcia warszawa mokotów

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, Queisser Pharma zdecydowała się na przeprowadzenie procesu poszukiwania, aranżacji i organizacji siedziby w Polsce w przeciągu nieco ponad 2 miesięcy. Umożliwiła to współpraca z zespołem konsultantów działu Office AXI IMMO, który specjalizuje się  w kompleksowej obsłudze najemców - od analizy rynku przez negocjacje warunków najmu i analizę środowiska pracy do zarządzania procesem aranżacji wnętrz.

Szczegółowo przeprowadziliśmy analizę potrzeb Klienta oraz potencjalnych lokalizacji i budynków, które spełniały odpowiadanie kryteria. Po wspólnych negocjacjach warunków najmu zarówno od strony prawnej, jak i finansowej, mogliśmy przejść do kolejnego etapu procesu. Podczas szeregu spotkań technicznych ustaliliśmy szczegóły dotyczące optymalizacji fit-out dla docelowej powierzchni. Doradztwo w wyposażeniu biura i koordynacja prac aranżacyjnych, a następnie ich odbiór zwieńczyły nasze wspólne wysiłki. – komentuje Emil Chwieduk, Office Negotiator w AXI IMMO.

Bartosz Oleksak, również Office Negotiator w AXI IMMO, który wsparł swoim doświadczeniem zawodowym proces w aspekcie aranżacji dodaje: Cieszymy się, że firma Queisser Pharma obdarzyła nas zaufaniem powierzając nam przeprowadzenie całego procesu projektu i mamy ogromną satysfakcję, że zapewniliśmy pracownikom firmy komfortowe środowisko pracy  w przeciągu zaledwie dwóch miesięcy. Znalezienie w tak krótkim czasie optymalnej lokalizacji, a następnie kompleksowa organizacja aranżacji było dla nas wyzwaniem - tym bardziej jesteśmy dumni z efektów, a przede wszystkim z zadowolenia Klienta.

Siedmiokondygnacyjny budynek Nefryt oferuje najemcom  15 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A i blisko 1 500 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Biurowiec wyróżnia wyjątkowa lokalizacja przy skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Rodzin Hiszpańskich na warszawskim Mokotowie, w sąsiedztwie Galerii Mokotów.  Nefryt cieszy się dużą popularnością wśród najemców. Projekt architektoniczny powstał w pracowni JEMS Architekci.
AXI IMMO

Firma AXI IMMO Group Sp. z o. o. oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie nieruchomości komercyjnych. Nasz zespół składa się z inżynierów, brokerów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz strategicznym podejściem do portfela nieruchomości. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie procesu...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
05.12.2017
Rok 2017 jest bardzo korzystny dla branży nieruchomości komercyjnych co wskazuje, że sektor commercial real estate nadal kwitnie i rokuje kolejne wzrosty. Firmy z największym doświadczeniem na rynku – takie jak Kancelaria Brochocki – mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami. więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj