Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Transakcje > Najemcy ponownie wybierają Marynarska... : Marynarska Business Park
 
Najemcy ponownie wybierają Marynarska Business Park - dwa przedłużenia i ekspansja
16.10.2017, Marynarska Business Park
Należący do firmy Heitman kompleks Marynarska Business Park niezmiennie cieszy się powodzeniem wśród najemców. W sierpniu zostały przedłużone dwie umowy najmu, które dotyczą łącznie niemal 1700 mkw. powierzchni biurowej. Kontrakty podpisały: LeasingTeam Group – największa w Polsce grupa spółek doradztwa personalnego, a także specjalizująca się w zarządzaniu flotą firma Business Lease Poland. Dodatkowo firma Play, powiększyła swoje biuro o 200 mkw. W komercjalizacji Marynarska Business Park pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza JLL, która reprezentowała właściciela obiektu.
news photo
Najemcy ponownie wybierają Marynarska Business Park.  Na przedłużenie umów najmu zdecydowały się dwie firmy. Pierwszą jest LeasingTeam Group - największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która pozostanie w kompleksie na powierzchni ponad 1000 mkw. Drugim najemcą jest Business Lease Poland, specjalizująca się zarządzaniem flotą samochodową. W Marynarska Business Park firma pozostanie na dotychczas zajmowanej powierzchni 674 mkw. Ponadto, na ekspansję (200 m kw.) zdecydowało się przedsiębiorstwo P4 Sp. z o.o., operator sieci telefonii komórkowej Play, który będzie zajmować łącznie ponad 10 000 mkw. W podpisaniu umów pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza JLL, która reprezentowała właściciela obiektu, firmę Heitman, jak i najemców zaś firmę Business Lease reprezentowała firma doradcza Colliers International.

„Cieszy nas bardzo, że nasi najemcy doceniają wartość Marynarska Business Park i chcą z nami zostać na dłużej” mówi Izabela Kapil, Vice President Portfolio Management – Europe w firmie Heitman i dodaje: „Bardzo istotne jest to, że firmy nie czekają z przedłużeniem umowy do ostatniej chwili – zazwyczaj kontrakty podpisywane są z dużym wyprzedzeniem. To dla nas sygnał, że najemcy cały czas postrzegają okolice ulicy Marynarskiej, jako atrakcyjną lokalizację dla biznesu. Ten rejon przechodzi transformacje – a najemcy chcą być częścią tych zmian. Warto zaznaczyć, że wartością dodaną naszego kompleksu jest niewątpliwie usytuowanie w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolei SKM. To alternatywny dla autobusu, tramwaju czy nawet samochodu środek transportu, który sprawdza się w trakcie przejściowych utrudnień związanych z rozbudową infrastruktury komunikacyjnej na Służewcu”.

Liczne zmiany infrastrukturalne oraz planowane ulepszenia sprawiają, że kwadrat wyznaczony przez ulice Woronicza, Bokserska i Modzelewskiego oraz tory kolei radomskiej nabiera wartości. Władze miasta, deweloperzy i organizacje pozarządowe prężnie pracują, by stawić czoła wyzwaniom, które pojawiły się wraz z transformacją tej okolicy w największe zagłębie biznesowe w Polsce. „Służewiec niewątpliwie zyskuje drugi oddech” – komentuje Piotr Kamiński, Senior Consultant Office, JLL – „Napływają nowi najemcy, wiele firm decyduje się na przedłużenie swoich umów najmu właśnie w tej lokalizacji, niektóre decydują się na nowe budynki w ramach Służewca, a fundusze inwestycyjne przychylnym okiem patrzą na nieruchomości zlokalizowane na Służewcu. Powstają tu także nowe mieszkania i hotele. Dzieje się tak między innymi dlatego, że zakończenie przebudowy ulicy Marynarskiej powinno wpłynąć na polepszenie dostępności komunikacyjnej tego rejonu już w nadchodzącym roku, a kolejne inwestycje jak przedłużenie ulicy Suwak do ulicy Cybernetyki połączone z przedłużeniem ulicy Woronicza do al. Żwirki i Wigury dodatkowo usprawnią komunikację w tej części miasta”.

Biura do wynajęcia warszawa mokotów

Marynarska Business Park to cztery nowoczesne budynki o łącznej powierzchni biurowej ok. 43 000 m kw. Kompleks usytuowany jest w biznesowej części Służewca, w jednej z najlepszych lokalizacji w tym rejonie pod względem dostępności do komunikacji miejskiej – obiekt znajduje się tuż przy stacji warszawskiej SKM-ki. Kompleks jest ekologicznie przyjazny – posiada certyfikat BREEAM In-Use International z oceną bardzo dobrą w kategorii „Asset”, a zastosowane w nim liczne rozwiązania mają pozytywny wpływ na zdrowie i komfort jego użytkowników. Przykładem może być cała infrastruktura przygotowana specjalnie dla rowerzystów – od parkingów rowerowych zewnętrznych i wewnętrznych, przez samoobsługową stację naprawy rowerów, po szatnie i prysznice dla osób podróżujących w ten sposób do pracy.
Przeczytaj również
news photo
10.01.2018
Prawie 40 transakcji, dynamiczny rozwój na rynkach regionalnych oraz kierunek na silną współpracę ze start-up'ami - w taki sposób ostatnie 12 miesięcy podsumowuje dział Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland. Rok 2017 był dobrym czasem dla konsultantów BNP Paribas Real Estate Poland zajmujących się sektorem więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj