Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Transakcje > Crowe Horwath stawia na Crown Tower : Jones Lang LaSalle
 
Crowe Horwath stawia na Crown Tower
16.10.2017, Jones Lang LaSalle
Crowe Horwath, jedna z największych firm świadczących usługi doradcze w dziedzinie audytu, księgowości oraz podatków, przedłużyła umowę najmu na prawie 2 500 mkw. oraz dobrała dodatkowe 500 mkw. w warszawskim biurowcu Crown Tower. Eksperci z JLL reprezentowali Crowe Horwath w procesie renegocjacji warunków umowy oraz ekspansji.
news photo
W efekcie, Crowe Horwath i jej spółki siostry - kancelaria prawna TGC Corporate Lawyers oraz Contract Administration – jeden z liderów rynku świadczących profesjonalne usługi z zakresu naliczania wynagrodzeń i administracji kadr - zajmą łącznie ok. 3 000 mkw. w ramach obiektu.

„Trzy firmy z naszej grupy finansowej: Crowe Horwath, Contract Administration oraz TGC Corporate Lawyers dynamicznie się rozwijają. Świadcząc profesjonalne usługi dla około 700 podmiotów na rynku potrzebujemy dodatkowej przestrzeni dla nowych pracowników, których przyjmujemy do naszych warszawskich oddziałów. Wynajmujący – IMMOFINANZ - doskonale rozumiejąc nasze potrzeby związane z rozwojem stworzył nam możliwości, które zdecydowały o naszym pozostaniu. Bardzo nas to cieszy, gdyż dla klientów Crown Tower to siedziba Crowe Horwath oraz spółek sióstr TGC Corporate Lawyers oraz Contract Administration” - mówi Paweł Woliński, CFO w Crowe Horwath.

Dodatkowe 500 mkw. powierzchni biurowej Crowe Horwath zajmie w drugiej połowie przyszłego roku.

„Doskonała lokalizacja, w samym sercu warszawskiej Woli, komfortowe warunki pracy oraz szereg udogodnień, decydują o tym, że Crown Tower to długofalowy adres biurowy. Cieszymy się, że możemy wspierać Crowe Horwath w dalszym rozwoju biznesu firmy w Polsce”, informuje Jarosław Kwiecień, Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

Zlokalizowany na Woli - jednej z najbardziej prestiżowych i najszybciej rozwijających się dzielnic biznesowych stolicy,12-kondygnacyjny Crown Tower zaoferował najemcom 8 450 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Wśród atutów biurowca należy wymienić przede wszystkim jego doskonałe położenie – w bezpośredniej bliskości stacji metra oraz licznych przystanków autobusowych i tramwajowych. Pracownicy firm, które ulokowały tu swoją siedzibę, mają dostęp również do licznych punktów usługowych. JLL odpowiada za kompleksowe zarządzanie budynkiem Crown Tower należącym do portfolio IMMOFINANZ.

Biura do wynajęcia warszawa wola

Crowe Horwath to niezależny doradca, specjalizujący się w takich dziedzinach biznesu jak doradztwo podatkowe i audyty, a także consulting IT czy księgowość i rachunkowość. Firma posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Łodzi. Wśród jej klientów na polskim rynku jest ok. 700 małych i średnich przedsiębiorstw oraz międzynarodowe korporacje reprezentujące każdy sektor gospodarki.

Contract Administration to zespół blisko 250 specjalistów, którzy od przeszło 27 lat świadczą dla swoich klientów profesjonalne usługi z zakresu naliczania wynagrodzeń i administracji kadr. Firma należy do pionierów outsourcingu - zarówno na rynku polskim, jak i środkowoeuropejskim.

TGC Corporate Lawyers to międzynarodowa kancelaria działająca w Polsce, Czechach i na Słowacji. Wspiera swoich klientów na każdym etapie prowadzonej działalności i oferuje kompleksową obsługę prawną w przypadku interdyscyplinarnych zagadnień biznesowych oraz doradztwo wykraczające poza usługi prawne.
Jones Lang LaSalle

Reprezentacja Najemcy : Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem dodatkowych informacji o usługach Reprezentacji Najemcy serdecznie prosimy o kontakt: reprezentacjanajemcy@bazabiur.pl . Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Udzielimy także dodatkowych wyjaśnień związanych z najbardziej typowymi wyzwaniami, przed...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Zobacz profil Jones Lang LaSalle
Przeczytaj również
news photo
10.01.2018
Prawie 40 transakcji, dynamiczny rozwój na rynkach regionalnych oraz kierunek na silną współpracę ze start-up'ami - w taki sposób ostatnie 12 miesięcy podsumowuje dział Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland. Rok 2017 był dobrym czasem dla konsultantów BNP Paribas Real Estate Poland zajmujących się sektorem więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj