Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Nowe Inwestycje Biurowe > Relaks w pracy Vector+ przedstawia...
 
Relaks w pracy Vector+ przedstawia wyjątkowy zielony taras
16.10.2017
Vector+, pierwszy biurowiec w północno-zachodniej Woli, prezentuje koncepcję tarasu ogólnodostępnego dla pracowników. Dzięki praktycznie zaprojektowanym strefom, które zajmą łącznie 350 mkw., na tarasie będzie można zjeść śniadanie, ćwiczyć jogę, odpocząć na leżaku czy zorganizować wieczorne spotkanie – wszystko w relaksującym otoczeniu zieleni. Stworzenie tej przestrzeni wpisuje się w trend well-being i uzupełnia certyfikację BREEAM budynku. Na tarasie zostanie również zainstalowana tablica pokazująca aktualny rozkład pociągów SKM dla nowej stacji Warszawa Obozowa, która powstaje tuż obok budynku. Z wyjątkowego udogodnienia będą mogli korzystać wszyscy najemcy biurowca Vector+ zlokalizowanego przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Obozowej w Warszawie już na przełomie 2018/2019 r.
news photo
Taras zlokalizowany będzie na dachu łącznika między dwiema wieżami tworzącymi bryłę Vector+. Ogólnodostępne wejście dla wszystkich pracowników i najemców biurowca znajdzie się na 7. piętrze. Przestrzeń zaaranżowano z myślą o spokojnym wypoczynku w strefie ze stolikami i leżakami, jak i aktywnym spędzaniu czasu – część tarasu o powierzchni ok. 55 mkw. pokryje tartanowa powierzchnia, na której będzie można ćwiczyć fitness, jogę czy tai chi. Dzięki zainstalowaniu poidełka z miejską wodą, żaden z użytkowników tarasu nie będzie spragniony nawet w największy upał, a cień zapewnią drzewa.

„Wypoczynek jest kluczowy dla zachowania efektywności i produktywności pracy, dlatego od samego początku planowaliśmy zapewnić przyszłym najemcom rozwiązania oferujące moment wytchnienia. Zielony taras na łączniku Vectora z pewnością dostarczy relaksu i pozwoli oderwać się od rutyny. Za sprawą tarasu i bliskiego sąsiedztwa parków, Vector+ stanie się przyjazną oazą zieleni, jakiej próżno szukać w typowych biurowych zagłębiach” – mówi Paweł Bujski, Prezes Zarządu City Level, inwestora projektu.

Budowa Vector+ rozpoczęła się 6 miesięcy temu. Kończą się właśnie prace związane z 3-poziomowym podziemnym parkingiem na niemal 200 miejsc postojowych. Biurowiec jest w trakcie certyfikacji BREEAM potwierdzającym zrównoważone budownictwo zapewniające wysoką jakość komfortu i zdrowia w środowisku pracy.

Dzięki licznym stacjom Veturilo oraz ścieżkom rowerowym w okolicy, Vector+ zapewni też znakomity dojazd do pracy na rowerze. Co dyspozycji cyklistów zostaną oddane także miejsca postojowe w garażu podziemnym, a także wygodne szatnie wyposażone w prysznice oraz praktyczne suszarki na ubrania.

Inwestorem Vector+ jest wyspecjalizowana w segmencie nieruchomości komercyjnych spółka City Level, kapitałowo powiązana z Grupą Profbud, realizującą obiekty mieszkaniowe, ostatnio m.in. Osiedle Awangarda czy Osiedle Stella. Generalny wykonawca to firma MALBUD1, znana m.in. z budowy nowej siedziby NASK przy ul. Kolskiej. Za komercjalizację budynku odpowiada międzynarodowa firma Colliers International. Projekt architektoniczny Vector+ jest dziełem renomowanej pracowni JSK Architekci, która zaprojektowała m.in. Stadion Narodowy w Warszawie czy Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.
Przeczytaj również
news photo
05.12.2017
Zgodnie z harmonogramem prac, 27 listopada br., zakończyła się budowa więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj