Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Transakcje > TRIUVA nie zwalnia tempa -...
 
TRIUVA nie zwalnia tempa - renegocjacje, ekspansje i nowi Najemcy
03.12.2017
Polski oddział firmy TRIUVA podpisał cztery umowy najmu przestrzeni biurowych i handlowych w budynkach Le Palais, Chmielna 25 oraz R34, o łącznej powierzchni około 1 700 mkw., i zyskał dwóch nowych Najemców. We wszystkich transakcjach TRIUVA była reprezentowana przez Colliers.
news photo
Centralny Obszar Biznesu jak magnes

Dwie nowe umowy najmu zawarto na powierzchnie znajdujące się w budynku Le Palais, zlokalizowanym przy ul. Próżnej 7/9 w Warszawie. 150 mkw. komfortowej przestrzeni biurowej budynku zajmie firma Royal City. Z kolei na parterze obiektu, w części handlowo-usługowej, powstanie restauracja typu slow food LIF – Life is Food. Lokal w Le Palais o powierzchni 200 mkw. będzie drugim punktem działającym pod szyldem LIF w Warszawie.

W znajdującym się w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Chmielnej, biurowcu Chmielna 25 podpisano nową umowę najmu, na około 900 mkw. powierzchni, z dotychczasowym Najemcą. Renomowana pracownia architektoniczna SUD Architekt, oprócz przedłużenia dotychczasowego kontraktu na wynajem 700 mkw. przestrzeni biurowej budynku zdecydowała się na ekspansję i powiększenie biura o dodatkowe około 200 mkw. Najemca planuje wprowadzić się do nowej powierzchni do końca  roku.

Mokotów

Położony na warszawskim Mokotowie, przy ul. Rzymowskiego 34, biurowiec R34 także ma swoich stałych Najemców. Od kilku lat swoją siedzibę ma tu m.in. Lycamobile, globalny operator telefonii komórkowej, który niedawno podpisał kolejną umowę najmu na dotychczas zajmowaną powierzchnię 350 mkw. oraz na dodatkowe 100 mkw. biura.

— Budynki znajdujące się w portfelu TRIUVA cieszą się stałym zainteresowaniem zarówno dotychczasowych, jak i nowych Najemców. Podpisane w tym roku umowy najmu, na łączną powierzchnię około 12 500 mkw., to najlepszy dowód na to, że oferta naszych lokalizacji w różnych częściach Warszawy idealnie wpisuje się w oczekiwania rynku. Najemcy doceniają także nasze starania zmierzające do ciągłego podnoszenia komfortu pracy w budynkach. Dlatego nie zwalniamy tempa. — mówi Jacek Brzozowski, dyrektor polskiego oddziału TRIUVA.


TRIUVA Kapitalverwaltungsgesellschaft mbH zarządza aktywami o wartości blisko 9,9 mld euro. Jest zintegrowaną platformą inwestycyjną z siecią oddziałów w całej Europie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferuje inwestorom wszystkie usługi w zakresie strukturyzacji i zarządzania produktami inwestycyjnymi. Skupia się przede wszystkim na nieruchomościach komercyjnych z sektora biurowego, handlowego i logistycznego w Europie. W samej Polsce w portfolio TRIUVA znajduje się dwanaście budynków biurowych. Wśród nich można wyróżnić zarówno historyczne, zrewitalizowane obiekty, takie jak Royal Trakt Offices przy Al. Ujazdowskich, Le Palais – zespół dwóch zrewitalizowanych kamienic z XIX w., jak i nowoczesne biurowce, takie jak Feniks, Chmielna 25, G9 w Warszawie, czy najnowszy obiekt w portfelu – wrocławski Green Day.
Przeczytaj również
news photo
10.01.2018
Prawie 40 transakcji, dynamiczny rozwój na rynkach regionalnych oraz kierunek na silną współpracę ze start-up'ami - w taki sposób ostatnie 12 miesięcy podsumowuje dział Wynajmu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland. Rok 2017 był dobrym czasem dla konsultantów BNP Paribas Real Estate Poland zajmujących się sektorem więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj