Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Wydarzenia > Czekając na powrót koniunktury:...
 
Czekając na powrót koniunktury: konferencja 'Biurowce w Polsce'
25.10.2012
Nastroje na polskim rynku biurowym już dawno nie były tak optymistyczne. Najemcy wracają na rynek - pustostany w biurowcach oddawanych do użytku w pokryzysowych latach 2008-2010 zostały już w większości zagospodarowane. Deweloperzy wznawiają inwestycje – praktycznie każdego miesiąca w dużych miastach Polski rusza budowa nowych, dużych projektów.
Ogólny optymizm branży psują nieco banki, które wciąż bardzo wstrzemięźliwie udzielają kredytów na nowe inwestycje komercyjne. Trudno też przewidzieć, jakie skutki dla naszej gospodarki w skali makro może mieć niestabilna sytuacja w krajach PIIGS (Portugalia, Irlandia, Włochy, Grecja i Hiszpania). Nie ulega jednak watpliwości, że kryzys na naszym rynku biurowym należy już do przeszłości. Kiedy możemy spodziewać się powrotu koniunktury z prawdziwego zdarzenia?

Odpowiedzi na to i inne pytania będą poszukiwać uczestnicy 5. edycji konferencji „Biurowce w Polsce“. To najważniejsze i najbardziej prestiżowe spotkanie branży biurowej w Polsce odbędzie się 25. października w hotelu Marriott w Warszawie.

W forum konferencji udział weźmie ponad 30 prelegentów reprezentujących pełne spektrum poglądów i opinii oraz blisko 250 uczestników czynnie działających na polskim rynku biurowym. Państwa szczególnej uwadze polecamy zwłaszcza pierwszą część dnia konferencyjnego, podczas której o obecnej sytuacji będą dyskutować przedstawiciele największych deweloperów na polskim rynku oraz międzynarodowych firm doradczych. Gorąco polecamy również panele dyskusyjne poświęcone zaawansowanym technologiom, podnoszącym atrakcyjność budynków biurowych w oczach najemców oraz fenomenowi atrakcyjności polskich biurowców wśród zachodnich funduszy inwestycyjnych. Nie zabraknie również dyskusji z przedstawicielami banków finansujących inwestycje komercyjne.

Wśród prelegentów, moderatorów dyskusji i panelistów znajdą się dzienikarze branżowi, uznani analitycy oraz przedstawiciele największych graczy na polskim rynku biurowym. Gorąco zapraszamy!

Już 25. października w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się 5. edycja konferencji „Biurowce w Polsce”, organizowana przez Nowy Adres S.A. To najważniejsze i najbardziej prestiżowe spotkanie branży biurowej w Polsce.

Więcej informacji:

http://konferencje.nowyadres.pl/konferencja-biurowce-w-polsce.php

Wśród prelegentów, moderatorów dyskusji i panelistów znajdą się dziennikarze branżowi, uznani analitycy oraz przedstawiciele największych graczy na polskim rynku biurowym. W programie m.in.:
- Aktualna sytuacja na polskim rynku powierzchni biurowych
- Jak długo jeszcze duże zachodnie firmy będą lokować swoje oddziały w Polsce?
- Prognozy popytu na powierzchnie biurowe
- Wyprzedaży ciąg dalszy – czy polskie biurowce są wciąż atrakcyjne jako produkt inwestycyjny?

Zgłoś swój udział w 5. edycji największego spotkania branży biurowej w Polsce!

Więcej na:

www.konferencje.nowyadres.pl

tel. +48 795 550 440 lub email: ktrukawka@nowyadres.pl

 
Przeczytaj również
news photo
15.04.2015
Już 15 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się projekt studencki Real Estate Case Day, na którym specjaliści z międzynarodowych firm branży nieruchomości, takich jak Colliers Interational, czy Jones Long LaSalle, sprawdzą umiejętności analitycznego myślenia studentów w zakresie inwestowania i rynku nieruchomości. więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj