Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Wydarzenia > ZOSTAŃ EKSPERTEM NA RYNKU...
 
ZOSTAŃ EKSPERTEM NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNYCH
13.03.2013
Kursy CCIM - rozpoczęcie nowej edycji: CI 101 Analiza Finansowa Komercyjnych Nieruchomości Inwestycyjnych (13-18.05.2013).
news photo

Program edukacyjny CCIM to najpełniejszy program szkoleniowy na rynku nieruchomości komercyjnych, przekazujący wiadomości, które powinien posiadać nowoczesny profesjonalista działający na tym rynku. Kursy, prowadzone są na poziomie akademickim, są stale aktualizowane i udoskonalane tak, aby ich tematyka pokrywała się na bieżąco z najnowszymi praktykami handlowymi i zagadnieniami związanymi z rynkiem nieruchomości.

Początek nowej edycji
CI 101 – Analiza Finansowa Komercyjnych Nieruchomości Inwestycyjnych
13-18 maja 2013 roku, Warszawa

PROGRAM KURSU CI 101

Nieruchomości komercyjne to złożone inwestycje, które mogą przynieść prognozowane zyski albo doprowadzić do nieprzewidywalnych strat. Przepływ strumieni pieniężnych, warunki finansowania, podatki i mnóstwo innych czynników ma istotny wpływ na wyniki finansowe osiągane przez nieruchomość komercyjną. Na kursie CI 101 dokładnie zrozumiesz jak posługiwać się narzędziami analizy finansowej, poznasz koncepcje i obliczenia, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje dotyczące nieruchomości. Kurs rozpoczyna się od omówienia podstaw inwestycji finansowych, a w dalszej kolejności porusza zagadnienia, które mają wpływ na inwestycje w nieruchomości: model przepływu środków pieniężnych dla nieruchomości, koncepcja wartości pieniądza w czasie, programy finansowe, warunki kredytowania (zmienne), metody wyceny, pomiar wartości inwestycji i osiąganych przez nią wyników oraz kwestie podatkowe.

PRESTIŻOWY TYTUŁ CCIM

Zdobycie tytułu CCIM to wzniesienie się ponad takie czynności jak pośrednictwo, wynajmowanie czy praca dewelopera. Przygotowuje Cię do roli strategicznego doradcy inwestycyjnego. Dla Twoich klientów oznacza to, że ich nieruchomości będą sprzedawane po najwyższych możliwych cenach, umowy najmu będą zwierały najkorzystniejsze dla nich warunki, a wszystkie projekty, którymi się zajmujesz prowadzone są z dbałością tak o najistotniejsze aspekty, jak i o drobne szczegóły.

Aby uzyskać tytuł CCIM należy ukończyć wszystkie kursy podstawowe, zdać egzamin końcowy oraz wykazać się praktyką na rynku nieruchomości komercyjnych.

 

PROFESJONALNA KADRA WYKŁADOWCÓW

Wykładowcy to wybitni specjaliści, teoretycy i praktycy w zakresie nieruchomości komercyjnych ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. Posiadają bogate doświadczenie praktyczne, są również doskonałymi nauczycielami stanowiącymi elitarną grupę instruktorów Instytutu CCIM. 

INSTRUKTOR: Doug Sawyer, CCIM, USA

Pozostałe kursy cyklu: analiza rynkowa * analiza decyzji użytkownika * analiza inwestycyjna

Więcej informacji o programach wszystkich kursów, terminach, warunkach udziału oraz sylwetki instruktorów znajdą Państwo na stronie:
http://www.pfrn.pl/menu/43

Informacje o kursach CCIM, tel. 22/654-58-69, e-mail:
ccim@pfrn.pl

Przeczytaj również
news photo
15.04.2015
Już 15 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się projekt studencki Real Estate Case Day, na którym specjaliści z międzynarodowych firm branży nieruchomości, takich jak Colliers Interational, czy Jones Long LaSalle, sprawdzą umiejętności analitycznego myślenia studentów w zakresie inwestowania i rynku nieruchomości. więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj