Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > HR, Rekrutacja > Jones Lang LaSalle rozbudowuje Dział... : Jones Lang LaSalle
 
Jones Lang LaSalle rozbudowuje Dział Zarządzania Nieruchomościami
01.08.2013, Jones Lang LaSalle
Firma rozwija wyspecjalizowany zespół świadczący kompleksowe usługi z obszaru zarządzania nieruchomościami komercyjnymi we wszystkich sektorach rynku.
news photo
Jones Lang LaSalle rozbudowuje swój zespół ds. zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. W ostatnich miesiącach do firmy dołączyli eksperci zarówno z zakresu zarządzania projektami biurowymi, jak i handlowymi, a także specjaliści z obszaru finansów i administracji.

Nowe osoby w zespole zarządzającym nieruchomościami biurowymi

Łukasz Mazurczak objął stanowisko Dyrektora w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi. Łukasz, licencjonowany zarządca nieruchomości, swoje ponad 13 - letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w Centrum Biurowym Lubicz, Jones Lang LaSalle oraz Cushman & Wakefield. Jest absolwentem Ekonomii, ze specjalnością w zakresie ekonomiki nieruchomości i procesu inwestycyjnego, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Anna Scipio del Campo pełnić będzie funkcję Zarządcy Nieruchomości. Przed dołączeniem do zespołu Jones Lang LaSalle Anna realizowała projekty w takich firmach jak Apsys, GE Real Estate oraz Cushman & Wakefield. Jest absolwentką Administracji na Politechnice Warszawskiej.

Dorota Hołda objęła funkcję Zarządcy Nieruchomości. Dorota jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości oraz inżynierem HVAC, z doświadczeniem z obszaru zarówno zarządzania nieruchomościami, jak i aktywami, zdobytym m.in. w STRABAG Property and Facility Services. Ukończyła Wydział Administracji Politechniki Warszawskiej oraz Zarządzanie Nieruchomościami na Akademii Leona Koźmińskiego.

Joanna Pergół rozpoczęła pracę na stanowisku Młodszego Zarządcy Nieruchomości. Doświadczenie zawodowe zdobyła w DTZ Polska i DTZ Management. Joanna jest absolwentką Politechniki Koszalińskiej, na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz studiów podyplomowych z Zarządzania Nieruchomościami na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie; posiada również licencję zarządcy nieruchomości.
Nowe osoby w zespole ds. zarządzaniu nieruchomościami handlowymi

Norbert Fijałkowski dołączył do zespołu Jones Lang LaSalle na stanowisko Starszego Zarządcy Nieruchomości. Norbert ma ponad 14 – letnie doświadczenie w zarządzaniu i wynajmie centrów handlowych w Polsce i Niemczech. Zarządzał m.in. Galerią Pestka w Poznaniu, centrum Poznań Plaza, Galerią Łódzką czy Bahnhofs Center Gelsenkirchen. Jest absolwentem kierunku International Marketing and Management na Uniwersytecie Europejskim we Frankfurcie oraz Zarządzania Nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Jakub Kaźmierczak objął stanowisko Starszego Zarządcy Nieruchomości. Jakub jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości z doświadczeniem zdobytym w takich firmach jak Apsys, Portico Investments czy Colliers International. Ukończył studia politologiczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarządzanie Nieruchomościami na Akademii Leona Koźmińskiego.

Martyna Stoń objęła funkcję Zarządcy Nieruchomości. Doświadczenie w sektorze nieruchomości handlowych zdobywała w DTZ Management Polska i Donaldsons Polska. Jest absolwentką Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim.
Wzmocnieniu uległ również zespół specjalistów ds finansów i księgowości oraz administracji zarządzanymi przez firmę nieruchomościami.
Do firmy na stanowisko Kierownika Działu Księgowości Klientów dołączył Tomasz Trybus – absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, doświadczony księgowy i menedżer, z certyfikatem księgowym nadanym przez Ministerstwo Finansów.

Agnieszka Mierzwicka objęła stanowisko Kierownika Działu Księgowości Zarządczej. Przed dołączeniem do zespołu Jones Lang LaSalle realizowała projekty w DTZ Management Polska. Ukończyła Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej.

Piotr Gostomski objął funkcję Windykatora. Doświadczenie zawodowe zdobył w DTZ Management Polska. Piotr jest absolwentem Finansów i Bankowości w Szkole Głównej Handlowej oraz Politechniki Warszawskiej.

Maciej Harasimowicz dołączył do zespołu na stanowisko Analityka Finansowego. Maciej jest absolwentem Stosunków Międzynarodowych na Collegium Civitas, a jego obszary kompetencji to księgowość, finanse, controlling oraz zarządzanie nieruchomościami.

Dział Zarządzania Nieruchomościami w Jones Lang LaSalle składający się z 52 specjalistów i ekspertów, należy do jednego z największych wśród międzynarodowych agencji doradczych obecnych w Polsce. Firma zarządza 61 projektami dla klientów instytucjonalnych oraz prywatnych inwestorów ze wszystkich sektorów nieruchomości komercyjnych – handlowego, biurowego oraz magazynowego. Całkowita powierzchnia najmu obiektów zarządzanych przez firmę w Polsce wynosi ponad 713 100 mkw. Klientami Jones Lang LaSalle są m.in.: Aviva Central European Property Fund, Balmain Asset Management, Catalyst Capital, DEKA Immobilien GmbH, elbfonds Development, Heitman, P3 oraz Rockspring.
Jones Lang LaSalle

Reprezentacja Najemcy : Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem dodatkowych informacji o usługach Reprezentacji Najemcy serdecznie prosimy o kontakt: reprezentacjanajemcy@bazabiur.pl . Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Udzielimy także dodatkowych wyjaśnień związanych z najbardziej typowymi wyzwaniami, przed...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Zobacz profil Jones Lang LaSalle
Przeczytaj również
news photo
04.05.2015
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield awansowała swoich czterech pracowników działu powierzchni biurowych. Anna Kwiatkowska została Managerem ds. Reprezentacji Właścicieli Nieruchomości, Artur Sutor Managerem ds. Reprezentacji Najemców, Bartosz Włodarski Managerem ds. Rozwiązań dla Klientów, a Joannę Blumert mianowano więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj