Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Wydarzenia > NIERUCHOMOŚCI W ERZE NOWYCH MEDIÓW I...
 
NIERUCHOMOŚCI W ERZE NOWYCH MEDIÓW I TECHNOLOGII
04.02.2014
Warszawa - Hotel Intercontinental - 04 luty 2014. Nowe technologie odciskają piętno na rynku nieruchomości – pomagają w zarządzaniu, zmieniają biura, wpływają na handel i wreszcie dają nowe możliwości w komunikacji i marketingu. Ale jednocześnie same podlegają dynamicznym zmianom. Jak odnaleźć się w tym nowym świecie, jak zaplanować ...
news photo
Nowe technologie odciskają piętno na rynku nieruchomości – pomagają w zarządzaniu, zmieniają biura, wpływają na handel i wreszcie dają nowe możliwości w komunikacji i marketingu. Ale jednocześnie same podlegają dynamicznym zmianom. Jak odnaleźć się w tym nowym świecie, jak zaplanować inwestycje tak, by sprostały zmieniającym się modom. O tym wszystkim będziemy dyskutować podczas konferencji „Nieruchomości w erze nowych mediów i technologii".

9.30 - 9.50     Przyszłosć pracy (prezentacja)
   
W ciągu ostatnich czterech lat liczba pracowników mobilnych na świecie podwoiła się i przekroczyła 1,2 mld. Co to oznacza dla rynku biurowego? Jak obecne trendy wpłyną w przyszłości na środowisko pracy pod względem kulturowym i technologicznym? Na te pytania odpowiedzą wyniki badania Regus Research Unit oraz analiza zmian, które nastąpiły w przedsiębiorstwach znajdujących się na liście Fortune 500 będącymi partnerami Regus.
   
9.50 - 10.20     Biuro przyszłości - panel dyskusyjny
   
Nowoczesne technologie zmieniają biura – umożliwiają zdalną pracę, zmniejszają potrzebę podróży, wpływają na wygląd biur. Jak w takim świecie będzie wyglądać biuro? Jak przygotować inwestycję, żeby sprostała wymaganiom zmieniających się technologii.? Czy firmy będą potrzebować mniej powierzchni? Jak dziś urządzić siedzibę? Jaka będzie w przyszłości rola deweloperów i architektów w przyszłości.? Czy na zmianach zyskają najemcy?

10.20 - 11.10     Zarządca z komputerem - prezentacja i panel dyskusyjny

   
Nowoczesne oprogramowanie pomaga zarządcom w ich codziennej pracy. Tzw. inteligentne budynki potrafią zbierać i analizować tysiące danych. Jak odnajdują się w tym zarządcy? Czy obecne systemy zarządzania mogą usprawnić i podnieść efektywność budynków? Kto zyskuje – właściciele nieruchomości czy najemcy?
   
11.10 - 11.40     PRZERWA KAWOWA
   
1140 - 1200     Lokalizacja w obiektach wielkopowierzchniowych - nowa jakość w analityce zachowań klientów - prezentacja
   

Technologia WiFi rewolucjonizuje rynek Retail. Informacja o lokalizacji klienta wewnątrz centrum handlowego niesie ładunek o wymiernej wartości marketingowej. System, który wie gdzie się znajdujemy może pomóc odszukać interesujący nas produkt, umiejętnie wpłynąć na wybór ale jednocześnie dostarcza cenne dane analityczne. Nowoczesne systemy WiFi stanowią skuteczne narzędzie sprzedażowe łącząc zalety świata handlu on-line i klasycznego sklepu, w którym towar czeka na półce.
   
12.00 - 12.30     Technologia w służbie handlu - panel dyskusyjny

Nowe technologie przyczyniają się do rewolucji w handlu. Najczęściej dyskutuje się o wpływie sprzedaży w internecie na sytuację tradycyjnych sklepów. Ale nowe technologie można też wykorzystać do wzmocnienia tradycyjnego modelu. Jak poznać klientów centrum handlowego, jak sprawdzić, skąd pochodzą, z czego korzystają i ilu ich jest – czyli wszystko o tym, co potrzebne jest współczesnemu zarządcy centrum handlowego.
   
12.30 - 12.50     Strategia - jak ją ugryźć w Internecie? Czynniki sukcesu - prezentacja
   
Strategia jest nieodłącznym elementem budowania pozycji firmy w internecie. Jak budować strategię e-marketingową? Jak określić kluczowe dla firmy i marki rozwiązania, mające przełożenie na późniejszą realizację zaplanowanych działań. Specjaliści z Brain Juice, na przykładzie wybranych case study, zaprezentują najskuteczniejsze kampanie, rozwiązania i narzędzia, które decydują o sukcesie projektów marketingowych.

12.50 - 13.20     Nieruchomości w sieci - panel dyskusyjny
   
Facebook, Twitter, LinkedIn, YouTube – to tam dziś toczą się najbardziej zażarte dyskusje. Czy tradycyjny marketing i działania PR tracą na znaczeniu? Jak rozmawiać w sieci? Czy deweloperzy często krytykowani w sieciach społecznościowych powinni wejść w interakcję z ich użytkownikami.? Jakie korzyści, a jakie zagrożenia czekają na nich w świecie nowych mediów?

http://eurobuildcee.com/?page=conferences&id=1153008%23page_top

 
Przeczytaj również
news photo
15.04.2015
Już 15 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej odbędzie się projekt studencki Real Estate Case Day, na którym specjaliści z międzynarodowych firm branży nieruchomości, takich jak Colliers Interational, czy Jones Long LaSalle, sprawdzą umiejętności analitycznego myślenia studentów w zakresie inwestowania i rynku nieruchomości. więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj