Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > Zarządzanie > Jones Lang LaSalle zarządcą biurowca... : Jones Lang LaSalle
 
Jones Lang LaSalle zarządcą biurowca Green Day we Wrocławiu
12.02.2014, Jones Lang LaSalle
Firma doradcza Jones Lang LaSalle została wybrana przez Skanska Property Poland na zarządcę powstającego we Wrocławiu budynku biurowego Green Day. Zespół dedykowanych do projektu specjalistów przejmie kompleksowe zarządzanie operacyjne oraz finansowe obiektem z początkiem marca 2014 r.
news photo
Green Day to nowoczesny kompleks biurowy klasy A, wyróżniający się bardzo dobrą dostępnością i centralną lokalizacją – u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Szczytnickiej, w pobliżu dwóch miejskich arterii komunikacyjnych, z szerokim dostępem do środków komunikacji publicznej. Budynek będzie oferować ok. 15 000 mkw. powierzchni biurowej w obrębie sześciu pięter oraz powierzchnię handlowo-usługową na parterze. Do dyspozycji przyszłych najemców oddane zostaną 224 miejsca parkingowe. Obiekt jest precertyfikowany w systemie oceny budynków zrównoważonych LEED na poziomie Gold, a jego unikalną cechę stanowi zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, pozwalających na znaczne ograniczenie zużycia energii, wody i zasobów naturalnych. Green Day zostanie oddany do użytku na początku marca 2014 r. Głównym najemcą jest Credit Suisse.

Virginie de-Baere, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Jones Lang LaSalle w Polsce, komentuje: „Green Day we Wrocławiu to bardzo mocny punkt w portfolio projektów, jakimi zarządzamy. Bardzo cieszymy się z możliwości współpracy ze Skanska Property Poland. Będziemy nadal rozwijać najwyżej jakości kompleksowe rozwiązania i mocną ekspertyzę na polskim rynku nieruchomości komercyjnych”.

Łukasz Mazurczak, Dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi, Jones Lang LaSalle, dodaje: „Cieszymy, że tak unikalna, proekologiczna inwestycja jak Green Day dołączy do portfolio nieruchomości biurowych zarządzanych przez Jones Lang LaSalle w Polsce. Wrocławski projekt spełnia wymagania firm poszukujących nowoczesnej, prestiżowej, dobrze zlokalizowanej powierzchni biurowej przyjaznej środowisku naturalnemu. Jesteśmy przekonani, że dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu specjalistów ds. zarządzaniami nieruchomościami, w szczególności nowoczesnymi certyfikowanymi ekologicznie biurowcami, przyczynimy się do umocnienia pozycji Green Day na dolnośląskiej mapie wiodących lokalizacji do prowadzenia biznesu”.
Jones Lang LaSalle

Reprezentacja Najemcy : Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem dodatkowych informacji o usługach Reprezentacji Najemcy serdecznie prosimy o kontakt: reprezentacjanajemcy@bazabiur.pl . Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Udzielimy także dodatkowych wyjaśnień związanych z najbardziej typowymi wyzwaniami, przed...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Zobacz profil Jones Lang LaSalle
Przeczytaj również
news photo
05.05.2017
Międzynarodowa firma doradcza JLL została wybrana przez Skanska Property Poland na zarządcę budynku biurowego Nowa Fabryczna w Nowym Centrum Łodzi. Budynek zostanie przejęty w zarządzanie 30 czerwca tego roku. więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj