Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > HR, Rekrutacja > Nowy dyrektor w zespole powierzchni... : Yareal
 
Nowy dyrektor w zespole powierzchni biurowych Yareal
11.03.2014, Yareal
Do zespołu Yareal dołączyła Pani Katarzyna Pankiewicz, która od marca zajmuje stanowisko Dyrektora ds. wynajmu i sprzedaży powierzchni biurowych.
news photo
Pani Katarzyna Pankiewicz posiada szesnastoletnie doświadczenie zdobyte w GTC S.A. w obszarze wynajmu projektów biurowych. Przed dołączeniem do Yareal pracowała na stanowisku Dyrektora Komercyjnego odpowiedzialnego za leasing wszystkich budynków znajdujących się w portfelu GTC .

Jest absolwentką wydziału filozofii na Uniwersytecie im. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Posiada licencję zawodową z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Yareal specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnej i komfortowej powierzchni biurowej w skali przyjaznej użytkownikom. W portfolio spółki znajdują się uznane w środowisku branżowym stołeczne inwestycje takie jak: Renaissance przy ul. Mokotowskiej 19 („Best Office Development 2004”), Mokotowska Square przy ul. Mokotowskiej 49 („New Office of the Year 2011, Poland”, „Best refurbishment/ expansion of the year 2011”, „BREEAM Application In-Process”, „Office Development of the Year”), Cristal Park oraz obecnie komercjalizowany Oxygen Park („ESSA Green Award 2013”).

W portfolio Yareal znajdują się również projekty mieszkaniowe, takie jak Hoża 55, Rezydencja Biała oraz będące w trakcie realizacji: Brylowska 2 na Woli, Rezydencja Konstancińska na Sadybie oraz Londyńska 5 na Saskiej Kępie.
Yareal

Yareal Polska Sp. z o.o., wiodący deweloper w Polsce, jest spółką należącą do Yareal International N.V., firmy działającej na europejskim rynku nieruchomości. Realizowane przez Yareal na polskim rynku projekty z zakresu nieruchomości mieszkaniowych i biurowych wyróżniają się niezmiennie najwyższym poziomem jakości i...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Zobacz profil Yareal
Przeczytaj również
news photo
04.05.2015
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield awansowała swoich czterech pracowników działu powierzchni biurowych. Anna Kwiatkowska została Managerem ds. Reprezentacji Właścicieli Nieruchomości, Artur Sutor Managerem ds. Reprezentacji Najemców, Bartosz Włodarski Managerem ds. Rozwiązań dla Klientów, a Joannę Blumert mianowano więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj