Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > HR, Rekrutacja > Zmiany na stanowiskach dyrektorów... : Skanska Property Poland
 
Zmiany na stanowiskach dyrektorów regionalnych w Skanska Property Poland
11.03.2014, Skanska Property Poland
1 marca 2014 r., w związku z objęciem przez Katarzynę Zawodną stanowiska prezesa Skanska Property Poland, zaszły kolejne zmiany w strukturze organizacyjnej firmy. Dotyczą one stanowisk dyrektorów regionalnych.
news photo
Bartosz Kalinowski, dotychczasowy dyrektor Regionu Południowego w Skanska Property Poland, zastąpił Katarzynę Zawodną na stanowisku dyrektora Regionu Północnego. Nowym dyrektorem regionalnym na południu Polski został natomiast Mariusz Krzak, który wcześniej jako Project Manager zajmował się wybranymi projektami biurowymi w Krakowie i Wrocławiu.

„W Skanska Property Poland dzielimy nasze projekty biurowe na dwa regiony – Polskę północną i południową. W obu częściach kraju realizujemy obecnie duże inwestycje i planujemy dalszy rozwój. Cieszę się, że mogę liczyć na wsparcie dwóch doświadczonych profesjonalistów na stanowiskach dyrektorów regionalnych. Obaj panowie doskonale znają rejony, którymi będą się teraz zajmować i mają na koncie duże sukcesy w ramach naszej firmy. Życzę im powodzenia w realizacji nowych celów” – powiedziała Katarzyna Zawodna, prezes Skanska Property Poland.

Bartosz Kalinowski, nowy dyrektor Regionu Północnego w Skanska Property Poland, jest związany z firmą od 2008 roku. Jako Project Manager brał udział w przygotowaniu i realizacji wielu projektów biurowych, m.in. Green Horizon w Łodzi, Green Towers i Dominikański we Wrocławiu oraz Silesia Business Park w Katowicach. Na początku ubiegłego roku objął funkcję dyrektora regionalnego w Polsce południowej. Zanim dołączył do Skanska Property Poland zajmował się projektowaniem i nadzorem budowlanym, a także zarządzaniem projektami. Bartosz Kalinowski jest absolwentem Politechniki Gdańskiej.

Mariusz Krzak od 1 marca 2014 r. awansował w ramach Skanska Property Poland na stanowisko dyrektora Regionu Południowego, na którym zastąpił Bartosza Kalinowskiego. Mariusz Krzak dołączył do firmy w 2010 r. Działał dotychczas głównie na południu Polski, gdzie jako Project Manager zajmował się takimi projektami biurowymi, jak Kapelanka 42 w Krakowie oraz Green Day i Dominikański we Wrocławiu.  Wcześniej przez 16 lat pracował w firmach z branży budowlanej, głównie na Dolnym Śląsku. Pracował w różnych obszarach w generalnym wykonawstwie i branży deweloperskiej. Mariusz Krzak jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej i Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, a także studium menedżerskiego w Kanadyjskim Instytucie Zarządzania w Warszawie.
Skanska Property Poland

Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską. Na polskim rynku jesteśmy obecni poprzez trzy jednostki: budowlaną spółkę Skanska S.A., Skanska Property Poland oraz Skanska Infrastructure Development. Dzięki połączeniu naszego doświadczenia z zapleczem finansowym możemy...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Zobacz profil Skanska Property Poland
Przeczytaj również
news photo
04.05.2015
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield awansowała swoich czterech pracowników działu powierzchni biurowych. Anna Kwiatkowska została Managerem ds. Reprezentacji Właścicieli Nieruchomości, Artur Sutor Managerem ds. Reprezentacji Najemców, Bartosz Włodarski Managerem ds. Rozwiązań dla Klientów, a Joannę Blumert mianowano więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj