Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > HR, Rekrutacja > Awanse i nowy podział ról w dziale... : Skanska Property Poland
 
Awanse i nowy podział ról w dziale komunikacji i marketingu Skanska Commercial Development Europe
31.03.2014, Skanska Property Poland
Jakub Zagórski obejmuje stanowisko managera ds. zrównoważonego rozwoju w Skanska Commercial Development Europe (CDE). Anna Wiśniewska jest nowym managerem ds. komunikacji i marketingu w Skanska Commercial Development Europe (CDE).
news photo
Od 1 kwietnia 2014 roku w dziale komunikacji Skanska następują duże zmiany.

Jakub Zagórski w nowej roli będzie zajmował się  wdrożeniem strategii zrównoważonego rozwoju Skanska i innowacyjnego podejścia do projektowania obiektów biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jako manager ds. zrównoważonego rozwoju będzie odpowiadał za rynek polski, czeski, węgierski i rumuński. Jakub dołączył do Skanska w 2011 roku. Odpowiadał dotąd za strategię komunikacyjną firmy oraz przygotowywanie, wdrażanie i kontrolę realizacji planów marketingowych. Na dotychczasowym stanowisku managera ds. komunikacji i marketingu zastąpi go Anna Wiśniewska, która wcześniej pełniła funkcję koordynatora ds. marketingu.

Dotychczas Jakub zajmował się m.in.  zarządzaniem marketingowym, głównie w obszarze internetu i mediów społecznościowych. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Ukończył także program MBA Szkoły Głównej Handlowej realizowany we współpracy z  University of Quebec at Montreal.

Anna Wiśniewska, od 1 kwietnia manager ds. komunikacji i marketingu w Skanska CDE, dołączyła do firmy w 2011 roku. Dotychczas, jako specjalista ds. marketingu, a następnie koordynator ds. marketingu odpowiadała za takie projekty biurowe firmy, jak  Green Corner w Warszawie, Green Horizon w Łodzi oraz Green Towers we Wrocławiu. Przez ostatni rok zajmowała się także komunikacją zewnętrzną.

W nowej roli będzie odpowiadała za zespół komunikacji i marketingu w Polsce oraz koordynację działań marketingowych firmy w pozostałych krajach, gdzie działa spółka – w Czechach, Rumunii i na Węgrzech. Do jej obowiązków będzie należeć zarówno komunikacja wewnętrzna, zewnętrzna, jak i działania marketingowe dla projektów biurowych Skanska. Anna jest absolwentką Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Odbyła także stypendium w Northeastern Illinois University w Chicago.
Skanska Property Poland

Skanska to wiodąca światowa firma zajmująca się działalnością budowlaną i deweloperską. Na polskim rynku jesteśmy obecni poprzez trzy jednostki: budowlaną spółkę Skanska S.A., Skanska Property Poland oraz Skanska Infrastructure Development. Dzięki połączeniu naszego doświadczenia z zapleczem finansowym możemy...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Zobacz profil Skanska Property Poland
Przeczytaj również
news photo
04.05.2015
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield awansowała swoich czterech pracowników działu powierzchni biurowych. Anna Kwiatkowska została Managerem ds. Reprezentacji Właścicieli Nieruchomości, Artur Sutor Managerem ds. Reprezentacji Najemców, Bartosz Włodarski Managerem ds. Rozwiązań dla Klientów, a Joannę Blumert mianowano więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj