Skontaktuj się z nami: 22 219 62 25 | Email
» Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:
694 135 827
22 219 62 25
kontakt@biuranet.pl

Zastrzeżenia prawne:

BIURANET.pl,
Ul. Domaniewska 39 A,
02-672 Warszawa

KRS 0000245692
NIP 525-23-50-883
wysokość kapitału zakład. 50.000 pln
 
Strona Główna > HR, Rekrutacja > AWANSE KADRY KIEROWNICZEJ W CBRE : CBRE
 
AWANSE KADRY KIEROWNICZEJ W CBRE
20.05.2014, CBRE
CBRE ma przyjemność poinformować o awansach w biurze w Polsce.
news photo
Daniel Bienias awansował na stanowisko Starszego Dyrektora w Dziale Powierzchni Biurowych CBRE w zespole Reprezentacji Najemcy. Daniel dołączył do CBRE cztery lata temu i od tamtej pory intensywnie rozwijał sekcję Reprezentacji Najemcy, w efekcie czego dziś nadzoruje pracę 23 konsultantów. Z rynkiem nieruchomości związany jest od ponad czternastu lat, specjalizuje się w renegocjacjach umów, konsolidacji portfeli nieruchomości, opracowywaniu strategii dla nieruchomości Klienta oraz projektach przygotowanych specjalnie pod kątem potrzeb sektora BPO. Zanim dołączył do zespołu CBRE Daniel pracował w Mahler Property Services jako manager ds. marketingu i wynajmu. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Marketing i Zarządzanie, ukończył studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej z zakresu wyceny nieruchomości, oraz studia podyplomowe z zakresu budownictwa i nieruchomości na Sheffield Hallam University. Daniel posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz licencję CCIM (Certified Commercial Investment Member).

Łukasz Kałędkiewicz awansował na stanowisko Starszego Dyrektora w Dziale Powierzchni Biurowych CBRE, w którym obecnie koordynuje pracę 23 agentów nieruchomości. Łukasz dołączył do CBRE w 2010 roku, po odejściu z firmy DTZ. Odpowiada przede wszystkim za doradztwo w zakresie strategii marketingowych dla właścicieli obiektów oraz prowadzenie negocjacji w imieniu klientów. Z branżą nieruchomości związany od ponad 12 lat. Pracując dla wielu lokalnych i międzynarodowych firm Łukasz zdobył imponujące doświadczenie i szeroką wiedzę na temat rynku. Ma doświadczenie w wynajmie i sprzedaży inwestycji, zarządzaniu działem powierzchni biurowych w agencji nieruchomości, reprezentacji właścicieli i najemców. Łukasz jest absolwentem kierunku Inżynieria Środowiska na  Politechnice Warszawskiej.

Mikołaj Martynuska awansował na stanowisko Starszego Dyrektora w Dziale Doradztwa Deweloperskiego CBRE. Mikołaj ma ponad 15-letnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Zaczynał pracę w CBRE jako starszy konsultant w zespole specjalistów ds. rynków Europy Środkowo-Wschodniej w Madrycie w Hiszpanii. W 2006 roku awansował na stanowisko dyrektora Działu Nieruchomości Mieszkaniowych w Polsce. W 2009 roku utworzył Dział Doradztwa Deweloperskiego i od tamtej pory specjalizuje się w pozyskiwaniu i sprzedaży terenów pod inwestycje o różnym przeznaczeniu, oferując jednocześnie kompleksowe analizy, raporty i studia wykonalności inwestycji. Mikołaj jest absolwentem Krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego oraz podyplomowych studiów z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego na Uniwersytecie w Reading. Jest członkiem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors).

Beata Hryniewska awansowała na stanowisko Dyrektora w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych CBRE w Warszawie. Beata dołączyła do zespołu CBRE w październiku 2012 roku. Przez poprzednie 6 lat pracowała w JLL, gdzie również prowadziła Dział Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych. Do zadań Beaty należy przede wszystkim rozwijanie lokalnych i korporacyjnych relacji biznesowych zarówno z deweloperami jak i najemcami, specjalizuje się również w projektach budowanych wg konkretnej specyfikacji klienta na terenie całej Polski. Beata ukończyła studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości, posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz licencję CCIM Certified Commercial Investment Member), jest również członkiem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors).

Przemysław Felicki awansował na stanowisko Dyrektora w Dziale Rynków Kapitałowych CBRE. Przemysław dołączył do CBRE w 2011 roku. Do jego zadań należy przede wszystkim pośrednictwo w sprzedażach i zakupach inwestycyjnych różnego typu nieruchomości: projektów biurowych, magazynowych i handlowych. Odpowiada również za zarządzanie relacjami z klientami oraz koordynację due diligence projektów komercyjnych. Z rynkiem nieruchomości związany od ponad dwunastu lat, pracował zarówno w Polsce jak i Europie Środkowo-Wschodniej. Przemek rozpoczął profesjonalną karierę związaną z rynkiem nieruchomości w dziale wycen firmy Knight Frank. Jest absolwentem wydziału Marketingu i Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim, ukończył również studia podyplomowe na Sheffield Hallam University oraz na Politechnice Warszawskiej z zakresu zarządzania i wyceny nieruchomości. Jest członkiem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors).
CBRE

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2013), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los...
Zobacz inne wiadomości z tej firmy
Przeczytaj również
news photo
04.05.2015
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield awansowała swoich czterech pracowników działu powierzchni biurowych. Anna Kwiatkowska została Managerem ds. Reprezentacji Właścicieli Nieruchomości, Artur Sutor Managerem ds. Reprezentacji Najemców, Bartosz Włodarski Managerem ds. Rozwiązań dla Klientów, a Joannę Blumert mianowano więcej »
Szukasz biura do wynajęcia ?

    Aby uzyskać informacje na temat cen, dostępności oraz możliwości obejrzenia:

    Zadzwoń pod numer:
    22 219 62 25

    Napisz do nas:
    kontakt@biuranet.pl


Biuranet poleca:
Biura do wynajęcia
Szukasz powierzchni biurowej
do wynajęcia ?
www.biuradowynajecia.com
Biura Silesia Star
Biura do wynajęcia Silesia Star
(w centrum Katowic)
www.silesiastar.pl
Biura do wynajęcia Warszawa
Nowoczesne biura do wynajęcia w
Warszawie. Od 7m2 do 200m2.
www.ibiuradowynajecia.pl
Biura serwisowane
Znajdź idealne biuro serwisowane
do wynajęcia (bez prowizji)
www.ibiuraserwisowane.pl
Twoja reklama tutaj