info@biuranet.pl     
           

University Business Center II z nowym najemcąFirma Nexio Management, działająca w obszarze konsultingu IT, wynajęła blisko 800 m kw. powierzchni biurowej w University Business Center II. Eksperci z Działu Reprezentacji Właściciela w Knight Frank doradzali właścicielowi obiektu, firmie Atenor.

Nexio Management jest polską firmą konsultingową działającą w obszarze IT. Jej specjalnością jest wdrażanie i integracja systemów dla sektora telekomunikacyjnego i finansowego, jak również outsourcing IT i autorskie rozwiazania dostosowane do potrzeb klienta.

University Business Center II to 12-kondygnacyjny biurowiec zlokalizowany u zbiegu ulic Puławskiej i Rzymowskiego, głównych arterii komunikacyjnych Mokotowa. Położenie umożliwia dogodny dojazd z centrum miasta zarówno komunikacją miejską, jak i własnym transportem. W pobliżu znajduje się Galeria Mokotów, jedno z największych i najpopularniejszych centrów handlowych w stolicy. Całkowita powierzchnia najmu tego obiektu wynosi 19 600 m kw.

Biura do wynajęcia Łódź

Atenor to belgijska firma deweloperska notowana na giełdzie Euronext w Brukseli. Atenor opracowuje projekty na dużą skalę dotyczące nieruchomości, które spełniają surowe kryteria pod względem lokalizacji, planowania urbanistycznego, efektywności ekonomicznej i poszanowania środowiska. Atenor jest obecnie zaangażowany w 25 projektów o powierzchni około 920 000 m kw. w 8 krajach europejskich. Projekty te znajdują się w Brukseli, Walonii i Flandrii (Belgia), Luksemburgu, w regionie paryskim (Francja), Lizbonie (Portugalia), Dusseldorfie (Niemcy), Warszawie (Polska), Budapeszcie (Węgry), oraz Bukareszcie (Rumunia). Po sukcesach na rynkach węgierskim i rumuńskim firma rozpoczęła swój pierwszy projekt w Warszawie w 2018 r. Jej polski portfel składa się z dwóch budynków wchodzących w skład kompleksu biurowego University Business Center o łącznej powierzchni około 32 000 mkw., który został przejęty przez firmę i przeznaczony do całkowitej przebudowy.

26 April 2019, 11:34