info@biuranet.pl     
           

 

Znajdź idealne biuro serwisowane do wynajęcia (bez prowizji od najemcy) : sprawdź oferty, kliknij tutaj >

Co to są biura serwisowane ?


Biura serwisowane stają się coraz bardziej popularnym, elastycznym i niedrogim sposobem na wynajęcie wysokiej jakości powierzchni biurowej. Systemy biur serwisowanych to gotowe do pracy biura, często oferujące już takie usługi biurowe, jak recepcjoniści, poczta, wsparcie IT, zarządzanie odpadami itp. Wystarczy uzgodnić czas trwania umowy i stałą opłatę miesięczną i można się wprowadzać.

Biura serwisowane mają swoje zalety. Przede wszystkim, można wprowadzić się do takiego biura nawet jutro i zacząć od razu pracować (i wyprowadzić się w następnym tygodniu, jeśli potrzebujesz biura tylko na kilka dni - jest to niemożliwe w przypadku najmu tradycyjnego). Drastycznie zmniejsza się również zamieszanie z obsługą administracyjną - ktoś inny wykonuje całą pracę, a koszty są wliczane w rachunek miesięczny.

Inną zaletą dla niektórych jest fakt współdzielenia budynku z innymi firmami - stąd biura serwisowane są często określane jako „centra biznesowe” idealne do nawiązywania kontaktów i dla usług wspólnych.

Główną dostrzegalną wadą są miesięczne koszty, które często mogą wydawać się wysokie (choć należy pamiętać, że prawdopodobnie obejmują media i usługi) oraz brak kontroli nad wyglądem i przeznaczeniem budynku - jeśli tego właśnie chcesz, wybierz opcję najmu tradycyjnego.
 

Jeśli potrzebujemy powierzchni biurowej, ale nie chcemy opłacać czynszu, rachunków za media ani ponosić ogólnych kosztów administracyjnych, najlepszym wyborem może okazać się biuro pod klucz. Biuro pod klucz zapewnia powierzchnię biurową z telefonami, meblami, łączem internetowym, recepcjonistkami itp. i można je uruchomić w ciągu 24 godzin. Zamiast wynajmować powierzchnię, zawiera się umowę o świadczenie usług, która jest na ogół bardziej elastyczna niż standardowe umowy najmu nieruchomości komercyjnych. Inną zaletą takich umów jest to, że gdy firma się rozrasta, zazwyczaj bez problemu można przenieść się do większego biura. Przed podpisaniem umowy należy zapoznać się z jej warunkami i poznać osoby, które będą odpowiadały na połączenia telefoniczne i witały przychodzących klientów (zobacz biura serwisowane w Warszawie).

 
Oferta biura serwisowane :
 
Gotowe do użytku miejsca pracy z najszerszym możliwym zakresem dodatkowych usług wsparcia dostępnych na żądanie. Biura serwisowane zapewniają wszystko, co jest potrzebne, aby od razu rozpocząć pracę i są wydajnym alternatywnym rozwiązaniem w stosunku do biur tradycyjnych.
 

- Jedna faktura obejmująca wszystkie opłaty

- Indywidualne, współdzielone lub na planie otwartym - miejsce do pracy, z całodobowym bezpiecznym dostępem

- W pełni wyposażone biuro, dostosowane do potrzeb, udostępniające najnowsze rozwiązania technologiczne, gotowe od zaraz.
- Dedykowane specjalistyczne wsparcie zapewniane przez naszych pracowników
- Salony biznesowe Regus, Sale konferencyjne i sale do wideokonferencji dostępne wtedy, gdy są potrzebne, po preferencyjnych stawkach
- Przeniesienie do innego centrum biznesowego Regus, jeśli zachodzi taka potrzeba - szybko, łatwo i bez opłat


Biura serwisowane w Warszawie >Szukasz biura serwisowane do wynajęcia ?

Skontaktuj się z nami: kontakt@biuranet.pl

 

Jak wynająć biuro serwisowane ?
Przewodnik dotyczący biur serwisowanych


Oferty:

> Biura serwisowane Regus
> Biura serwisowane Omnioffice
> Biura serwisowane Inoffice
> Biura serwisowane City space