KONTAKT : info@biuranet.pl     
           

Powierzchnie biurowe

Jeśli potrzebujemy dosyć dużej powierzchni biurowej (np. zatrudniamy więcej niż 25 pracowników) i mamy względną pewność co do tempa rozwoju naszej działalności w ciągu kolejnych trzech do pięciu lat, najlepszym rozwiązaniem jest prawdopodobnie wybór tradycyjnego biura. Aby upewnić się, że znajdziemy najlepszą możliwą lokalizację, musimy szczegółowo określić swoje wymagania. W przypadku wielu firm o lokalizacji biura decyduje łatwy dostęp do budynku zarówno dla personelu jak i dla klientów. Część firm przywiązuje dużą wagę do wizerunku – czego spodziewają się klienci odwiedzający biuro. Jeśli w budynku znajdują się powierzchnie wspólne, decydującym czynnikiem będzie również jakość wspólnych powierzchni oraz standard infrastruktury budynku. Należy zadać sobie następujące pytania:
 

Jakie są nasze potrzeby biznesowe?

Warto również pomyśleć o potrzebach personelu i o tym, jakiej powierzchni i usług potrzebują pracownicy. Czy chcemy, aby te kwestie zostały uwzględnione w pakiecie najmu? Usługi dodatkowe, takie jak obsługa recepcji i zarządzanie infrastrukturą, są często uwzględniane w pakiecie biura pod klucz.

Jaki jest nasz budżet ?

Zastanówmy się, ile pieniędzy chcemy przeznaczyć na czynsz, i określmy realistyczny budżet. Podczas planowania kosztów weźmy pod uwagę to, co obejmuje czynsz, ponieważ niektóre usługi mogły zostać uwzględnione w pakiecie najmu. Koszty początkowe mogą się przez to wydawać wyższe, ale w dłuższej perspektywie czasowej okażą się niższe.

Ilu pracowników potrzebujemy zatrudnić teraz, a ilu będziemy potrzebować w ciągu kolejnych trzech do pięciu lat?

Czy potrzebujemy oddzielnych biur czy otwartej powierzchni biurowej?

Czy potrzebujemy pomieszczeń konferencyjnych/kuchni? Jeśli tak, jakich?

Czy potrzebujemy miejsc parkingowych dla klientów i personelu?

Powierzchnie biurowe do wynajęcia
znajdują się na stronie Biuranet.pl< Kalkulator powierzchni biurowej - Jak dużej powierzchni biurowej potrzebujesz?

   Jak znaleźć powierzchnię biurową ? przewodnik krok po kroku >