info@biuranet.pl     
           

Gdy już zastanowimy się, czego oczekujemy od pomieszczeń biurowych, może okazać się, że najbardziej opłacalnym wyborem jest biuro wirtualne. Takie biuro pozwala zgromadzić doświadczenie dotyczące funkcjonowania biura, ale nie wymaga wynajmowania powierzchni biurowej. To co zyskujemy, to adres firmowy, spersonalizowana sekretarka telefoniczna, zarządzanie pocztą i wysyłkami oraz, w niektórych przypadkach, możliwość dorywczego korzystania z sal konferencyjnych.

 
Wirtualne biuro to rozwiązanie nowoczesne, tanie i wygodne pozwalające osiągać zamierzone efekty. Ofertę wirtualnego biura kierujemy zarówno do firm małych, dopiero rozpoczynających działalność i dysponujących niewielkim budżetem jak i do tych, którym zależy na zmniejszeniu kosztów obsługi biurowej.

Jak znaleźć wirtualne biuro ?

Oferty biur wirtualnych znajdują się na stronie Biuranet.pl, oferty biur serwisowanych znajdują się na stronie « Biura serwisowane ».

- Inoffice, biuro wirtualne: zarejestruj swoją firmę pod wyróżniającym się biznesowym adresem i osiągaj maksimum korzyści bez konieczności ponoszenia codziennych kosztów utrzymania biura.

W pięciu lokalizacjach w Warszawie, zarówno dla firm rozpoczynających działalność, jak i dla tych już istniejących oferujemy korzystne cenowo biura wirtualne. Nasi klienci otrzymują elastyczny dostęp do infrastruktury biurowej, z której mogą skorzystać według indywidualnych potrzeb. Przeszkolony personel recepcji zadba o korespondencję oraz odbierze telefon w imieniu twojej firmy. Zadbamy również o twoich gości podczas spotkań w naszych w pełni wyposażonych salach konferencyjnych. Zobacz : biuro wirtualne Inoffice.

Dzięki Zamówieniu Online poniżej, w 4 łatwych krokach można uzyskać ofertę cenową na biuro wirtualne w wybranej lokalizacji. W ostatnim kroku wystarczy wysłać do nas zamówienie a my skontaktujemy się z tobą tego samego dnia, żeby podpisać umowę.

- Office Hub biura wirtualne : wirtualne biuro to istniejąca firma, która udostępnia innym firmom przestrzeń niezbędną do prowadzenia działalności. Przedsiębiorca może zatem zarejestrować swoją działalność pod jej adresem, korzystać z tamtejszej skrzynki pocztowej, a także (często za dodatkową opłatą) zlecić jej obsługę telefoniczną i e-mailową, albo wynająć stanowisko komputerowe, pokój do pracy czy profesjonalną salę konferencyjną – na przykład przy okazji spotkania z klientem. Nierzadko na kilkunastu metrach kwadratowych takiego e-biura zarejestrowanych jest kilkadziesiąt firm.

Biura wirtualne Office HUB świadczy najwyższą jakość usług, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W swojej ofercie ma zarówno usługę biur serwisowanych, wirtualnych jak i sali konferencyjnych. Lokalizacje Office HUB, poza wysokiej klasy powierzchnia biurową, zapewniają najemcom między innymi nielimitowany dostęp do internetu (WiFi), recepcję z obsługą gości, poczty i kurierów, a także w pełni wyposażoną kuchnię.

- Grupa Regus jest światowym liderem dostarczającym innowacyjne rozwiązania outsourcingu miejsc pracy. W zakres świadczonych usług wchodzą: wynajem w pełni wyposażonych biur, profesjonlych sal konferencyjnych, prowadzenie wideokonferencji, usługi biur wirtualnych, udostępnienie globalnej sieci gotowych do użytku biur i sal konferencyjnych ("Access Network").
Zobacz ofertę Regus.


Biura bez prowizji. Skontaktuj się z nami:

kontakt@biuranet.pl