694 135 707 | info@biuranet.pl     
           

Sportowy klient wprowadza się do biurowca The TidesArskom Group największa w Polsce agencja marketingu sportowego otworzyła nowe biuro w inwestycji The Tides w Warszawie. Firma wynajęła 616 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Kompleksowo w procesie negocjacji umowy najmu i aranżacji oraz wyposażeniu biura wspierali klienta konsultanci AXI IMMO.

Arskom Group jest największą w Polsce agencją marketingu sportowego, firma od lat współpracuje z czołowymi sportowcami i realizuje kampanie dla największych marek sportowych oraz technologicznych. Arskom tworzy zintegrowane rozwiązania w zakresie komunikacji i marketingu dla firm i osób w obszarze sportu, technologii i biznesu. Jest wyłącznym reprezentantem czołowych polskich sportowców, w tym Grzegorza Krychowiaka i Anity Włodarczyk.

Firma wynajęła ponad 600 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej z widokiem na Wisłę w biurowcu The Tides. Nowa siedziba firmy została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami. W nowej przestrzeni zastosowano podział strefowy, gdzie znalazło się miejsce na doskonale wyciszoną strefę gabinetową, open space, przestronną kuchnię i miejsca spotkań. W aranżacji nowego biura Arskom dominuje industrialny, nowoczesny design uzyskany, dzięki otwarciu sufitów, wielopoziomowym przeszkleniom, niecodziennym grafitowym kolorom ścian i dopełniającym całość elementom drewnianym. W projekcie nie zapomniano o akustyce i zastosowano rozwiązania spełniające najwyższe wymagania, jakie powinno spełniać biuro otwarte, by ograniczyć w nim hałas.

Charakter i profil prowadzonej przez nas działalności miał wpływa na wybór miejsca naszej nowej siedziby w Warszawie. Zależało nam na lokalizacji z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej, a jednocześnie w bliskiej odległości od Stadionu Narodowego i Stadionu Legii. Wybór projektu The Tides okazał się dla nas optymalnym rozwiązaniemWojciech Szaniawski, Prezes Zarządu Arskom Group Sp. z o.o.

Klient poszukiwał nowego biura, które będzie położone w prestiżowej lokalizacji, a jednocześnie blisko głównych stadionów piłkarskich w mieście. Poza aspektem lokalizacyjnym, istotnym elementem był wysoki standard powierzchni i szerokie możliwości aranżacji przestrzeni. Spośród przedstawionych ofert wybór padł na The Tides ze względu unikalną architekturę oraz dużą elastyczność i otwartość strony wynajmującej na potrzeby najemcy – dodaje Martin Lipiński, Dyrektor Działu Office w AXI IMMO.

AXI IMMO wspierało firmę Arskom nie tylko w procesie poszukiwania biura i negocjacji warunków umowy najmu, ale również świadczyło usługi z zakresu project i cost management, doradzało w wyborze firmy architektonicznej, wyposażenia i podwykonawców oraz przygotowaniu harmonogramu przeprowadzki.

Projekt aranżacji wnętrz dla Arskom Group wykonała pracowania architektoniczna InDesign Zbigniewa Kostrzewy.

The Tides to nowoczesny 7-kondgnacyjny kompleks biurowo-mieszkaniowy, który oferuje ok. 12,000 mkw. powierzchni biurowej. Obiekt położony jest nad samym brzegiem Wisły przy ul. Wioślarskiej na warszawskim Powiślu. Centralna lokalizacja na skrzyżowaniu trasy mostu Poniatowskiego oraz Wisłostrady pozwala na szybki dojazd zarówno komunikacją miejską, dzięki krzyżującym się w tym miejscu licznym liniom autobusowym, tramwajowym, kolejki WKD oraz pobliskiej stacji metra Centrum Nauki Kopernik., jak też samochodem. Ponad to z uwagi na położenie wzdłuż głównego i najdłuższego szlaku rowerowego stolicy dotrzeć do The Tides można z całej Warszawy rowerem. Budynek został zaprojektowany przez znaną pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates. Jego największym atutem jest położenie nad samym brzegiem, co daje najemcom niepowtarzalny widok.

 

24 Kwiecień 2018, 17:00