info@biuranet.pl     
           

Biurowiec ZITA we Wrocławiu zyskał kolejnego najemcęSpółka FLHF, oferująca artykuły do aranżacji mieszkań, wybrała na nowe biuro biurowiec ZITA, będący częścią kompleksu Promenady Business Park we Wrocławiu. Knight Frank, jako agent wyłączny, doradzał podczas negocjacji właścicielowi budynku, firmie Vantage Development.

„Po tym jak niedawno ogłaszaliśmy, że biurowiec ZITA wzbogaci się o przedszkole Luppo Puppo i zyska nowego najemcę - wydawnictwo Bauer Media - teraz mamy przyjemność ogłosić, że kolejna firma wybrała go na swoją siedzibę. Witamy FLHF w gronie najemców budynku ZITA, który obecnie jest już wynajęty w ponad 80% procentach.” – mówi Anna Patrzyk-Sperzyńska, Leasing Manager z wrocławskiego biura firmy doradczej Knight Frank.

Biura do wynajęcia Wrocław

„Przeprowadzka jest następstwem obecnego rozwoju firmy. W maju tego roku po 6 latach istnienia firma została przekształcona z jednoosobowej działalności o nazwie Decoking.pl w spółkę akcyjną FLHF. Od tego momentu poszerzyliśmy ofertę o sklep internetowy yourhomestory.com.pl, a produkty naszych marek Decoking oraz AmeliaHome zajmują wyjątkowe miejsce na rynku krajowym i zagranicznym. Ciągle powiększamy zespół ludzi i dlatego zdecydowaliśmy się na nowe biuro. Zależało nam znalezieniu reprezentacyjnego miejsca z atrakcyjnymi udogodnieniami, w którym każdy znajdzie miejsce dla siebie.” – mówi Paweł Sawicki, Prezez Zarządu FLHF S.A.

FLHF w swoim asortymencie ma m.in. skandynawskie tekstylia, bogato zdobione narzuty, bambusowe ręczniki oraz kolorowe i piękne pościele. Produkty trafiają do klientów z całej Unii Europejskiej.

„Nowy najemca jest zawsze powodem do zadowolenia dla naszej spółki. Wyraźnie widać, że biurowiec ZITA, staje się popularnym obiektem wśród firm, poszukujących wysokiej jakości powierzchni komercyjnych we Wrocławiu” – mówi Maciej Moralewicz, menedżer komercjalizacji Vantage Development.

ZITA to drugi biurowiec, który powstał w ramach kompleksu Promenady Business Park, zlokalizowanego w bliskiej odległości centrum Wrocławia. To nowoczesny budynek, którego głównymi zaletami są elastycznie zaprojektowane powierzchnie, umożliwiające dowolną aranżację i dostępność zarówno dla najemców poszukujących dużych, jak i mniejszych biur. Biurowiec ZITA jest bardzo dobrze zlokalizowany – 2 km od wrocławskiego rynku; w sąsiedztwie ulic Trzebnickiej i Jedności Narodowej, stanowiących główne arterie komunikacyjne miasta. Takie usytuowanie budynku gwarantuje pracownikom łatwy dostęp do komunikacji publicznej – autobusowej, tramwajowej i kolejowej.

03 Październik 2018, 10:48