694 135 707 | info@biuranet.pl     
           

Elektrownia Powiśle wypełnia się najemcamiWszystkie trzy budynki biurowe w wielofunkcyjnym projekcie Elektrownia Powiśle są niemal w całości wynajęte. Dentons, Douglas Polska, ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. oraz SuperDrob już wkrótce przeniosą swoje biura do Elektrowni. Obecnie, przy ul. Zajęczej znajdują się już siedziby: ALD Automotive, CI Games, Coast2Coast, Real2B i White Star Real Estate.

Budynek B5, który oferuje 10 500 mkw. powierzchni biurowej oraz budynek B4, oferujący ponad 6200 mkw. uzyskały pozwolenia na użytkowanie w drugim kwartale 2018 r. Oba budynki są wynajęte w ponad 92%. Budynek B1 (około 5 000 mkw. powierzchni biurowej) jest obecnie w budowie, a termin jego odbioru zaplanowano na drugi kwartał 2019 roku. Poziom komercjalizacji budynku B1 to 40%, a pozostała powierzchnia stanowi przedmiot zaawansowanych negocjacji z zamiarem podpisania umów najmu przed końcem 2019.

Cieszymy się, że tak renomowane firmy z różnych sektorów wybrały Elektrownię Powiśle na nową lokalizację swoich biur. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowość projektu i bogata oferta udogodnień w obiekcie przełożą się na niezwykłe doświadczenia dla naszych najemców i ich pracowników. Rosnące tempo wynajmu to niezaprzeczalne potwierdzenie ciągłego sukcesu naszego flagowego projektu wielofunkcyjnego w Warszawie. Jesteśmy przekonani, że Elektrownia stanie się jednym z najbardziej pożądanych adresów w Warszawie – komentuje Bartek Prytuła, Partner w White Star Real Estate Group.

Dentons jest największą kancelarią prawną w Polsce, oferującą szeroki zakres specjalistycznych usług doradztwa prawno-podatkowego. Firma zajmie trzy kondygnacje budynku B5 w Elektrowni Powiśle o łącznej powierzchni ponad 6300 mkw.

Biura do wynajęcia Warszawa Śródmieście

Pozostali najemcy w budynku B5 to:

Douglas Polska, jeden z wiodących detalistów na rynku perfumeryjnym w Europie, który zajmie powierzchnię około 1 239 mkw. na piętrze +1 oraz ING Business Shared Services B.V. sp. z o. o., świadczący innowacyjne usługi IT dla ING na całym świecie, który zajmie ponad 1 200 mkw. na piętrze +2. SuperDrob to polska firma z branży spożywczej. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży produktów drobiowych. Spółka wynajęła blisko 600 mkw. na trzecim piętrze budynku B4.

22 Listopad 2018, 17:59