694 135 707 | info@biuranet.pl     
           

Najemcy przedłużają umowy najmu w Parku RozwojuDwóch najemców przedłużyło umowy najmu, a trzeci z nich powiększył swoją powierzchnię biurową w kompleksie Park Rozwoju, zlokalizowanym przy ul. Konstruktorskiej 12 na warszawskim Biznesowym Mokotowie. Renegocjowane umowy, których łączna powierzchnia wynosi blisko 2400 mkw., zostały podpisane na kolejnych 5 lat.

Kompleks biurowy Park Rozwoju, należący do portfela nieruchomości EPP, cieszy się niesłabnącą popularnością wśród najemców, czego dowodem jest przedłużenie umów najmu oraz powiększenie powierzchni biurowej przez trzy firmy, które od lat mają swoje siedziby przy ul. Konstruktorskiej 12.  

Biura do wynajęcia Warszawa Mokotów

Cersanit, lider rynku wyposażenia łazienek oraz Firma iQor - globalny dostawca usług serwisowych z zakresu BPO, wsparcia klienta i analizy danych, zostają w Parku Rozwoju na kolejne 5 lat. Firma Schneider Electric, lider transformacji cyfrowej w zarządzaniu energią i automatyce, powiększyła swoje biuro i tym samym zajmuje obecnie ponad 25% powierzchni w biurowcu. Łączna powierzchnia wynajęta w ramach renegocjowanych umów wynosi blisko 2400 mkw.


Przedłużenie umów najmu przez Cersanit i iQor oraz ekspansja Schneider Electric jest dla nas najlepszym dowodem na to, że Park Rozwoju spełnia wysokie oczekiwania dzisiejszych najemców ze względu na wyjątkową lokalizację i unikalne wartości samego projektu, oraz dzięki realizacji naszej strategii, w ramach której stworzyliśmy przyjazne miejsce do pracy i wypoczynku w otoczeniu zieleni, o którą wspólnie dbamy” - powiedziała Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing w EPP.


W transakcjach z firmą Schneider Electric i Cersanit najemcom doradzała firma Colliers International. Park Rozwoju to nie tylko przyjazna i nowoczesna architektura, ale także wyjątkowo zielone i kameralne miejsce na biznesowej mapie Mokotowa. Najemcy mają do swojej dyspozycji wewnętrzne dziedzińce wypełnione bujną roślinnością, gdzie mogą się przez cały rok relaksować w otoczeniu zieleni. Dodatkowo, firma EPP podjęła zobowiązanie wobec swoich najemców, że w zamian za każde wynajęte 1000 mkw. powierzchni biurowej - zasadzi drzewo. W ubiegłym roku, dzięki przedłużeniu umów najmu z firmami Schneider i Ericsson, na terenie kompleksu biurowego zasadzonych zostało aż 11 nowych drzew.

O Parku Rozwoju


Park Rozwoju to nowoczesny kompleks biurowy klasy A, który składa się z dwóch 7-piętrowych budynków o łącznej powierzchni biurowej wynoszącej 31 000 mkw. Jest on położony przy ul. Konstruktorskiej 12 - w najspokojniejszej okolicy Biznesowego Mokotowa. Jego wyjątkowa lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z resztą stolicy przy wykorzystaniu komunikacji publicznej. W sąsiedztwie kompleksu znajdują się 2 pętle tramwajowe i zajezdnia autobusowa oraz stacja PKP Służewiec, gdzie zatrzymują się średnio co 10 minut pociągi SKM oraz Kolei Mazowieckich. Położenie na samym końcu ulicy Konstruktorskiej gwarantuje także sprawny dojazd samochodami bezpośrednio do ul. Woronicza. Dodatkową zaletą tej lokalizacji jest szybki dojazd do lotniska Chopina.


Park Rozwoju posiada certyfikat BREEEM na poziomie Excellent.
www.parkrozwoju.com.pl

10 Styczeń 2019, 09:30