info@biuranet.pl     
           

4000 mkw. wynajęte w kompleksie Mokotów NovaFundusz zarządzany przez Tristan Capital Partners, firmę specjalizującą się w realizacji strategii inwestycyjnych w nieruchomościach na terenie całej Europy, podpisał od początku 2019r. umowy z nowymi najemcami na ponad 4000 mkw. Do kompleksu Mokotów Nova, pod koniec 2019r. i w drugim kwartale 2020r., wprowadzą się: TUI Poland, GIVT i Dow Polska. Ich siedziby zajmą ponad 9,3% łącznej powierzchni budynku klasy A, zlokalizowanego przy Wołoskiej 22.

Nowe umowy najmu pokazują, że Mokotów Nova jest bardzo atrakcyjną lokalizacją i wysokiej klasy kompleksem biurowym na Mokotowie. Biurowiec oferuje nie tylko najwyższą jakość powierzchni biurowej, ale również ogromną elastyczność w dopasowywaniu i aranżacji powierzchni do indywidualnych potrzeb. Dodatkowym atutem jest parking podziemny na ponad 1000 miejsc, infrastruktura dla rowerzystów oraz wjazdy na teren z 3 stron, co znacznie skraca czas dojazdu. Zainteresowanie Mokotów Nova nie słabnie. W portfolio najemców mamy uznane firmy z wielu sektorów biznesu.” – podkreśla Matt Lunt, Dyrektor Wykonawczy Tristan Capital Partners.

Biura do wynajęcia Mokotów Nova

Międzynarodowy koncern turystyczny TUI jest europejskim liderem sektora. Od ponad 40 lat organizuje wyjazdy wakacyjne do wielu destynacji na całym świecie. TUI Poland Sp. z o.o. jest częścią TUI Group AG, notowanego na London Stock Exchange i Deutsche Börse. TUI Poland Sp. z o.o. wprowadzi się do Mokotów Nova na początku II kwartału 2020r. Łączna powierzchnia wynajętej powierzchni biurowej to 2149 mkw.

GIVT Sp. z o.o. to platforma technologiczna, stworzoną przez doświadczonych ekspertów z wielu branż, w tym lotniczej, finansowej, prawniczej i nowoczesnych technologii. GIVT zajmuje się negocjowaniem i odzyskiwaniem odszkodowań lotniczych, należnych w związku z opóźnionym lub odwołanym lotem. Pod nowym adresem firma operowała będzie od stycznia 2020r., na powierzchni 1130 mkw.

Dow jest światowym liderem w produkcji tworzyw sztucznych i chemikaliów dla przemysłu przetwórczego, obecnym na polskim rynku od 45 lat. Biuro handlowe w Warszawie prowadzone jest od 1973 r., a od grudnia 2019r. zlokalizowane będzie w Mokotów Nova. Dow Polska Sp. z o.o. zajmie 787 mkw. powierzchni.

Biura do wynajęcia Warszawa Mokotów

Tak znamienici nowi najemcy świadczą o wysokiej klasie powierzchni biurowych w Mokotów Nova. To także odpowiedź na naszą ofertę. Prowadzimy stały dialog z najemcami, dzięki czemu możemy realizować ich potrzeby i oczekiwania. Na terenie Mokotów Nova znajdują się wszelkie niezbędne usługi: restauracja, kawiarnia, kiosk, przychodnia wraz ze stomatologią i apteką, a także bankomat i stacja serwisową dla samochodów oraz rowerów.” – dodaje Anna Aleksiejuk-Stężycka, Asset Manager Mokotów Nova.

Biurowiec Mokotów Nova oferuje ponad 43 000 mkw. powierzchni klasy A oraz parking na ponad 1000 samochodów. Wśród jego najemców znajdują się m.in.: Bacardi, Grupa BMW, Reckitt Benckiser, LG oraz Cargill. Właścicielem budynku jest spółka celowa funduszu Curzon Capital Partners III LP., zarządzanego przez Tristan Capital Partners.

06 Listopad 2019, 14:43