KONTAKT : info@biuranet.pl     
           

GATX Rail Poland kolejnym najemcą The Warsaw HUBZajmująca się dzierżawą wagonów na rynku polskim i europejskim spółka GATX Rail Poland wynajmie prawie 1,5 tys. mkw. powierzchni biurowej w wieży B kompleksu The Warsaw HUB. Firma podpisała właśnie umowę z deweloperem budynku – Ghelamco Poland.

The Warsaw HUB, będący flagową inwestycją Ghelamco Poland, zyskał nowego najemcę – działającą w branży dzierżawy towarowych wagonów kolejowych firmę GATX Rail Poland. Biuro spółki będzie się znajdowało w budynku B i zajmie 1 478 mkw. powierzchni, czyli całe piętro wieżowca. Doradcy z JLL reprezentowali właściciela budynku, a najemcę z CBRE.  

– The Warsaw HUB pełni funkcję swoistego węzła nie tylko w znaczeniu komunikacyjnym i funkcjonalnym, lecz także biznesowym. Budynek wybierają na swoją siedzibę firmy z rozmaitych sektorów rynku: finansowego, nowoczesnych technologii, hotelarskiego, a wraz z powiększeniem grona najemców o GATX Rail Poland także dzierżawy wagonów. Innowacyjne rozwiązania, przyjazna użytkownikom i środowisku przestrzeń i pierwszorzędna lokalizacja tej inwestycji to zalety doceniane nawet przez najbardziej wymagających partnerów biznesowych – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

– Bardzo się cieszymy, że firma GATX Rail Poland wybrała The Warsaw HUB na swoją przyszłą siedzibę. To wyjątkowy projekt, który oprócz powierzchni biurowej o najwyższym standardzie, zaoferuje również wiele udogodnień dla najemców i bezpośredni dostęp do metra. Na podkreślenie zasługuje fakt, że GATX Rail Poland zdecydował się pozostać w sąsiedztwie ronda Daszyńskiego, co tylko potwierdza, że jest to obecnie najbardziej pożądana przez najemców lokalizacja na mapie Warszawy – komentuje Piotr Kamiński, starszy konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

– GATX Rail Poland będzie pierwszym najemcą, który wprowadzi się do budynku The Warsaw HUB. Dla zespołu CBRE praca z klientem, który ma dużą świadomość znaczenia powierzchni biurowej to powód do szczególnej satysfakcji. Jesteśmy przekonani, że nowa, starannie zaprojektowana przestrzeń będzie dobrze służyła zespołowi GATX Rail Poland w kolejnych latach rozwoju ich biznesu – mówi Aleksander Hofmann, zastępca dyrektora w dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych CBRE.

Spółka GATX Rail Poland jest częścią firmy GATX Corporation powstałej w Stanach Zjednoczonych w 1898 r. i oferującej kompleksowe rozwiązania oraz usługi w dziedzinie transportu kolejowego na całym świecie. Na terenie Europy przedsiębiorstwo działa w Niemczech, Austrii, we Francji i w Polsce.

W kompleksie The Warsaw HUB znajdą się m.in.: siedziba Getin Noble Bank, globalne centrum usług biznesowych Standard Chartered, hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express, centrum współpracy startupów i korporacji The Heart Warsaw, supermarket Biedronka, klub fitness Zdrofit, drogeria Rossmann oraz restauracje McDonald’s i Olimp.

Biura do wynajęcia Warsaw HUB

O The Warsaw HUB

The Warsaw HUB to nowoczesny wielofunkcyjny kompleks wieżowców, który powstaje w najdynamiczniej rozwijającej się części Warszawy, przy rondzie Daszyńskiego na Woli. Będzie się składał z trzech budynków: 86-metrowego obiektu hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych, które połączy wspólne pięciokondygnacyjne podium.

The Warsaw HUB jest najbardziej innowacyjnym projektem realizowanym obecnie przez Ghelamco Poland, wychodzącym daleko poza ramy zwykłego kompleksu biurowców. Charakter inwestycji opiera się na idei huba, czyli wielkiego węzła komunikacyjnego i funkcjonalnego. Kompleks połączy w sobie wszystkie funkcje niezbędne do działania nowoczesnego biznesu. Na powierzchni 113 tys. mkw. znajdą się najwyższej klasy przestrzenie biurowe, centrum konferencyjne, hotele, powierzchnie handlowo-usługowe, klub fitness, przestrzeń coworkingowa oraz centrum współpracy startupów i korporacji – The Heart Warsaw.

Inwestycja zaoferuje swoim przyszłym najemcom liczne nowoczesne rozwiązania – m.in. dostęp do budynku i nawigację za pomocą smartfonu, system rozpoznawania samochodów w podziemnym parkingu czy stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

Biura do wynajęcia Warszawa Wola

 

 

27 Czerwiec 2019, 11:41