KONTAKT : info@biuranet.pl     
           

OmniOffice operator biur serwisowanych wynajął kolejne 1500 mkw. w The Warsaw HUBOmniOffice, operator biur serwisowanych wynajął kolejne 1500 mkw. w The Warsaw HUB, ultranowoczesnym kompleksie biurowym przy Rondzie Daszyńskiego. W sumie firma zajmie blisko 3100 mkw. na dwóch piętrach, w których znajdą się gotowe do pracy gabinety, sale konferencyjne i biura wirtualne.

OmniOffice dołączyło do grona najemców The Warsaw HUB w październiku poprzedniego roku. Wtedy firma wynajęła 1550 mkw. powierzchni biurowej w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. Zainteresowanie biurami w nowoczesnym kompleksie było tak duże, że firma podpisała umowę na drugie tyle przestrzeni. OmniOffice zapewni kilkaset gotowych stanowisk pracy do wynajęcia, a także sale konferencyjne oraz komfortową strefę relaksu.

– Cieszymy się, że najemcy rozwijają się w naszych budynkach. The Warsaw HUB jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie biurowców Ghelamco, a zastosowanie rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo w trakcie pandemii zostało docenione prestiżowym certyfikatem WELL Health-Safety Rating – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

– Powiększenie powierzchni, którą obecnie zajmujemy w The Warsaw HUB o dodatkowe piętro jest dla nas naturalną decyzją. Podjęliśmy ją dzięki zainteresowaniu naszych klientów wybierających właśnie tę lokalizację. Dzięki dodatkowej kondygnacji będziemy mogli z większą łatwością przyjąć nie tylko mniejsze podmioty szukające eleganckiej i prywatnej powierzchni, ale także większe zespoły szukające elastycznych warunków najmu – dodaje Piotr Woźny, CEO OmniOffice.

OmniOffice oferuje nowoczesne biura serwisowane, czyli wyposażone i gotowe do pracy gabinety i sale konferencyjne oraz biura wirtualne – udostępnienie adresu rejestrowego dla firmy z pełną obsługą korespondencji. Firma funkcjonuje na polskim rynku od 2013 roku, a swoje usługi świadczy w najlepszych lokalizacjach i biurowcach w centrum Warszawy.

OmniOffice należy do grona prestiżowych najemców The Warsaw HUB, wśród których znajdują się uznane polskie i międzynarodowe firmy, m.in.: Getin Noble Bank, Standard Chartered, GATX, Atradius, Elanco, GrECo i Cushman & Wakefield. W jednej z trzech wież kompleksu znajdują się hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express, które jako pierwsze w Europie otrzymały prestiżowy certyfikat bezpieczeństwa WELL Health-Safety Rating. W grupie najemców handlowych i usługowych są natomiast m.in. supermarket Biedronka, klub fitness Zdrofit, drogeria Rossmann oraz restauracja McDonald’s.

Agentem wspierającym Ghelamco w wynajmie powierzchni w The Warsaw HUB jest JLL.


O The Warsaw HUB

The Warsaw HUB to wielofunkcyjny kompleks wieżowców, który powstał w najdynamiczniej rozwijającej się części Warszawy, przy rondzie Daszyńskiego na Woli. Wielokrotnie nagradzany w międzynarodowych konkursach kompleks składa z trzech budynków: 86-metrowego obiektu hotelowego oraz dwóch 130-metrowych wież biurowych połączonych wspólnym, pięciokondygnacyjnym podium. Nowoczesna architektura obiektu to dzieło renomowanej pracowni AMC Andrzeja Chołdzyńskiego, projektanta m.in. Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Za wnętrza The Warsaw HUB odpowiada z kolei wielokrotnie nagradzany Przemysław „Mac” Stopa wraz z zespołem Massive Design.

The Warsaw HUB jest najbardziej innowacyjnym projektem zrealizowanym dotychczas przez Ghelamco, wychodzącym daleko poza ramy zwykłego kompleksu biurowców. Kompleks łączy w sobie wszystkie funkcje niezbędne do działania nowoczesnego biznesu. Na powierzchni 113 tys. mkw. znajdą się najwyższej klasy przestrzenie biurowe i coworkingowe, centrum konferencyjne, hotele Crowne Plaza i Holiday Inn Express, pasaż handlowo-usługowy i klub fitness.

W The Warsaw HUB zastosowane zostały najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwalają chronić najemców przed rozprzestrzenianiem się wirusów. Pracownicy budynków mają do swojej dyspozycji m.in. dedykowaną aplikację mobilną, która jest częścią budynkowego systemu operacyjnego Signal OS, stworzonego przez Ghelamco. W sytuacji zagrożenia epidemicznego poinformuje ona użytkowników, czy budynek działa w tzw. trybie pandemii.

International WELL Building Institute™ (IWBI) oficjalnie potwierdziło, że biura, powierzchnie handlowe i hotele kompleksu The Warsaw HUB należą do najbezpieczniejszych na świecie, przyznając im certyfikat WELL Health-Safety Rating. W przypadku hoteli jest to pierwsze takie wyróżnienie w Europie.

03 Wrzesień 2021, 15:04