KONTAKT : info@biuranet.pl     
           

Savills doradcą ds. wynajmu budynku przy drugiej linii metraFirma doradcza Savills nawiązała współpracę z właścicielem kompleksu biurowego Vipol Plaza i od początku 2020 r. odpowiada na wyłączność za wynajem powierzchni biurowych w obiekcie. Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu nowego odcinka drugiej linii warszawskiego metra.

Vipol Plaza to kompleks trzech budynków biurowych zlokalizowany przy ul. Młynarskiej na warszawskiej Woli. Łącznie oferuje on blisko 20 000 m kw. powierzchni biurowej klasy A i B+. Na terenie kompleksu znajduje się stacja ładowania samochodów elektrycznych Innogy, myjnia samochodowa, centrum konferencyjne oraz restauracja z ogródkiem. Projekt wyróżnia się również dużą liczbą miejsc parkingowych. Właścicielem nieruchomości jest spółka Vipol.

Budynek Vipol Plaza I jest w pełni wynajęty. Wakaty znajdują się obecnie w kameralnym budynku Vipol Plaza II oraz w najmłodszym z całego kompleksu, Vipol Plaza III. Wielkopowierzchniowym najemcom niepotrzebującym biura dostępnego od zaraz właściciel może zapewnić również możliwość wynajęcia przestrzeni w planowanym czwartym budynku kompleksu.

Savills wspiera właściciela nieruchomości w procesie komercjalizacji inwestycji.

Biura do wynajęcia Warszawa Wola

 „Niewątpliwą zaletą budynku jest bezpośrednie sąsiedztwo przystanku tramwajowego oraz bliskość stacji Młynów na przedłużonej drugiej linii metra. Dodatkowo budynek, dzięki udostępnionej przez właściciela powierzchni coworkingowej, jest świetną lokalizacją biurową dla niemal każdej firmy, która poszukuje komfortowych warunków pracy, niezależnie od jej wielkości i preferowanej długości umowy najmu” – mówi Agnieszka Węgrzyńska, Associate, dział powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

23 Marzec 2020, 21:18